"Спасибі, що хоч лапи не відрізали": у Києві ветеринари помилково стерилізували собаку, яку привезли на стрижку

"Спасибі, що хоч лапи не відрізали": у Києві ветеринари помилково стерилізували собаку, яку привезли на стрижку

Фото: ТСН.ua

Як вибачення з клієнта не взяли грошей.

У Києві ветеринари прооперували здорову собаку, яку господар привіз на стрижку. Собачку горе-медики помилково стерилізували.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав власник собаки по кличці Альба Максим Шульженко.

"З якоїсь нікому незрозумілої причини крім грумінгу (комплекс процедур із догляду за улюбленцем, — ред.), ветклініка зробила собаці, яка нещодавно народила цуценят і у якої ще є молоко, операцію під загальним наркозом зі стерилізації. Сказати, що це треш, напевно, нічого не сказати", — зазначив Максим Шульженко.

За його словами, ветеринари намагалися всіляко виправдатися, в результаті зізналися, що процедуру просто переплутали. І як вибачення вирішили не брати з клієнта гроші за операцію.

"Апофеозом вибачень співробітників стало те, що за цю маніпуляцію з нас не візьмуть грошей. Усміхнувся, звичайно, спасибі, що ще не додумалися вимагати оплати. Сама ситуація просто парадоксальна. Ви можете привезти абсолютно здорову тварину до тих, хто повинен про неї піклуватися, а віддадуть вам тварина зі зробленою помилково операцією. Спасибі, що хоч лапи не відрізали", — додав власник улюблинця.

До слова, в клініці проведену операцію ніде не зафіксували: ні в фізичних документах, ні в електронних. Пізніше чоловік викликав на місце співробітників поліції і написав на горе-ветеринарів заяву.

ТСН.ua зв’язався з клінікою, де, за словами власника пса, стався інцидент. У закладі  подію поки не коментують. Кажуть, що зараз головний лікар перебуває у відпустці. Коментар з цього приводу обіцяють дати пізніше.

Нагадаємо, що в Києві кіт покусав чотирьох людей. Пізніше ветеринари з'ясували: у котика — сказ.

Новини України: хто той чоловік, який врятував песика під час зливи у Києві

Новини України: хто той чоловік, який врятував песика під час зливи у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація