Спалив маленького сина через конфлікт з дружиною: подробиці трагедії в столичній багатоповерхівці

Спалив маленького сина через конфлікт з дружиною: подробиці трагедії в столичній багатоповерхівці

Фото: Информатор

Поліція уже відкрила кримінальне провадження за статею "умисне вбивсто"

У Києві 35-річний чоловік спалив маленького 6-річного сина через конфлікт із дружиною. Пожежа у багатоповерхівці спалахнула пізно ввечері. Попередньо, після сварки з дружиною хлопчика навмисно підпалив батько, колишній військовий.

Подробиці трагедії - у сюжеті ТСН.Ранок.

Чорний, густий дим із вікон столичної висотки близько восьмої вечора зафільмували наполохані мешканці будинку. Житель будинку Тимофій Фіновський одним з перших помітив вогонь. За його словами, поруч з квартирою на сьомому поверсі, де сталась пожежа, зустрів чоловіка. Він поводився неадекватно: ходив колами коридором і відмовлявся впускати рятувальників.

Згодом поліція повідомила, що вогонь рятувальники загасили. Утім, 6-річного хлопчика врятувати від чадного газу не вдалось. За попередньою інформацією, батько підпалив ліжечко, вийшов з квартири і замкнув її на ключ.

Своєю чергою, медики рятували маму дитини. У жінки сильний стрес. Її шпиталізували. Вона, ймовірно, прийшла забирати сина з гостин у батька. Між ними стався конфлікт, чоловік вигнав її з квартири, а після самостійно підпалив помешкання.

У Києві батько підпалив 6-річного сина через сварку з дружиною

У Києві батько підпалив 6-річного сина через сварку з дружиною

Ближче до 11 запасним входом до будинку почали запускати мешканців будинку. На сьомому поверсі стійкий запах горілого. Поліція уже відкрила кримінальне провадження за статею "умисне вбивсто". Батька хлопчика затримали. Обставини трагедії уже з'ясовуватиме слідство. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація