Спалах кору в Києві. Хворих курсантів госпіталізували або відправили додому

Дата публікації
Перегляди
1875
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спалах кору в Києві. Хворих курсантів госпіталізували або відправили додому

Фото: УНІАН

В Інституті підтвердили, що для курсантів було складено окремий графік харчування й окремий маршрут руху до місця проживання у гуртожитку.

В Інституті кримінально-виконавчої служби (ІКВС) прокоментували спалах кору серед курсантів.

Як з'ясувалося, про перший випадок захворювання на кір стало відомо ще 24 березня.

"Курсанта, який перебував на лікуванні за місцем проживання за межами Київської області, було госпіталізовано з попереднім діагнозом кір, про що своєчасно повідомлено Державну установу "Центр превентивної медицини МВС", - йдеться у повідомленні Інституту.

Після виявлення цього випадку, запевнили в ІКВС, було здійснено низку санітарно-епідеміологічних та профілактичних заходів, направлених на попередження поширення інфекційного захворювання. Зокрема, було здійснено санітарну обробку кімнати, в якій проживав хворий курсант, та всіх приміщень, у яких він міг перебувати.

На Закарпатті на кір захворіли 94 людини, більшість – діти

На Закарпатті на кір захворіли 94 людини, більшість – діти

Крім того, медики провели інструктажі з питань профілактики інфекційних та вірусних захворювань.

Також в Інституті підтвердили, що для курсантів було складено окремий графік харчування, окремий маршрут руху до місця проживання у гуртожитку та заходи з метою уникнення контактів з іншими курсантами.

Водночас в ІКВС запевняють, що жодного хворого курсанта на території Інституту не перебуває. А ті курсанти, які контактували з хворими, щодня оглядаються медпрацівниками.

Також в Інституті спростували виклик швидкої до одного з курсантів 5 квітня, про що повідомлялося раніше з посиланням на джерела.

Фото: ТСН.ua

Загалом, станом на 6 квітня в Інституті з ознаками захворювання на кір було виявлено 7 осіб.

"Важливо зазначити, що 100% перемінного особового складу Інституту двічі щеплені проти кору. Усім хворим надано кваліфіковану медичну допомогу, четверо із них госпіталізовані до медичних закладів, інші троє, які мають легку форму захворювання, проходять амбулаторне лікування під медичним наглядом за місцем проживання", - йдеться у повідомленні ІКВС.

В Інституті також повідомили, що 6 квітня у них відбулася перевірка лікарем-епідеміологом ДУ "Центр превентивної медицини МВС".

"Встановлено, що в Інституті кримінально-виконавчої служби вжито усіх належних протиепідемічних заходів, передбачених законодавством та відомчими нормативно-правовими актами, що підтверджується відповідним актом", - запевнили в ІКВС.

Зазначимо, що кір може бути смертельно небезпечним. Кір – це гостре інфекційне захворювання, спричинене РНК-вірусом. Кір надзвичайно заразний. Вірус швидко передається від хворої до здорової людини повітряно-крапельним шляхом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1875
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація