Спалах грипу у Києві: повністю закрито три школи та ще понад 100 окремих класів

Спалах грипу у Києві: повністю закрито три школи та ще понад 100 окремих класів

Фото: Київенерго

Однак про епідемію ще не йдеться.

У столиці невпинно зростає кількість хворих на грип та ГРВІ. І хоча про епідемію говорити ще зарано, у декількох школах вже призупинено навчальний процес, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає "112 Україна".

"За п’ятий тиждень епідсезону зареєстровано понад 21 тисячу хворих на грип, що характеризує зростання захворюваності. Водночас наразі показник є нижчим від епідпорогу на близько 36%. Тому говорити про епідемію грипу в місті Києві не потрібно", – наголосив він.

За його словами, найбільше хворіють діти – близько 70%. Загалом до медичних закладів госпіталізовано 213 осіб, з яких дітей 137.

Водночас вакцинацію від грипу вже пройшли 27 тис. осіб, серед яких дітей 6,5 тис.

Також Поворозник  зазначив, що через збільшення кількості хворих дітей комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА прийняла рішення про повне або покласове призупинення навчального процесу. 

"На сьогодні у нас повністю призупинено навчальний процес у трьох школах (№96, 8 і 214). Й у 16 школах 119 класів – покласово", – повідомив він.

Наразі найбільша кількість дітей пропускає заняття у Святошинському та Дарницькому районах.

"Ми не говоримо про карантин, я підкреслюю. Якщо у школі або в окремому класі кількість хворих дітей перевищила 20%, то керівництво школи разом з районним управлінням охорони здоров’я ухвалює рішення в частині тимчасового обмеження навчального процесу", – уточнив він. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від початку лютого на кір у Києві захворіли 13 громадян, з яких десятеро дітей. Загалом від початку 2018 року захворіло майже три тисячі українців, а троє осіб померло, серед яких двоє дітей.

Медики заявили, що вже у лютому очікують пік захворюваності на грип

Медики заявили, що вже у лютому очікують пік захворюваності на грип

Повʼязані теми:

Наступна публікація