Смертельна ДТП із фурою на околиці Києва: причину лобового зіткнення машин досі не встановлено

Смертельна ДТП із фурою на околиці Києва: причину лобового зіткнення машин досі не встановлено

Фото: ТСН

Водій вантажівки каже, що дорога була порожньою, і чому перед ним опинився легковик – незрозуміло.

Лобове зіткнення завантаженої фури та легковика на околиці Києва обірвало одне людське життя та перекрило трасу на кілька годин. У ДТП загинув водій меншого автомобіля, а іншого учасника аварії правоохоронці допитали та відпустили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водій вантажівки Роман розповідає, що все сталося коло 14:00  миттєво та неочікувано, коли дорога була вільною, а швидкість обох машин не надто високою – близько 80 км/год. "При зближенні його почало тягнути мені просто в лоб", - каже кермувальник фури. Після зіткнення легковик відкинуло назад, а вантажівка з пошкодженою ходовою стала некерованою і зупинитися змогла, лише коли стала поперек дороги та вперлась у відбійник. "Він мені передок увесь вибив. Після удара я вибіг до нього, бачу – все. 28 років проробив – не було такого", - зізнається чоловік.

ДТП на околиці Києва: водій вантажівки розповів про пережите

ДТП на околиці Києва: водій вантажівки розповів про пережите

Рятувальники відімкнули газове обладнання в легковику та убезпечили паливо й мастильні матеріали, що розтеклися. Тоді до роботи стали правоохоронці, "Тягач – пошкоджена його передня частина, у зв’язку з чим потрібно знайти транспортний засіб, який зміг би прибрати його з дороги", - ламав голову патрульний Дмитро Матвєєнко. До розчищення шляху поліцейські приступили, лише коли завершили всі заміри та допити свідків ДТП. Назвати, чому ж легковик раптово поїхав назустріч вантажівці, ніхто так і не зміг.

Як уже повідомлялося, на Мінському шосе біля Києва зіткнулися вантажівка Renault і легковик Renault. Внаслідок ДТП водій легковика загинув на місці, рух трасою в обох напрямках заблоковано.

Кореспондент ТСН Антон Страшко 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація