Смерть у пологовому Києва: жінка не прокинулася вранці після термінової госпіталізації

Смерть у пологовому Києва: жінка не прокинулася вранці після термінової госпіталізації

Родина вважає, що медики не зробили достатньо для порятунку її життя.

Молодшу сестру доводиться ховати Юлії, котра не стримує сліз. 44-річна Олена померла в столичному пологовому будинку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Її туди шпиталізували з кровотечею, однак урятувати жінку не змогли. "У неї все обличчя було синє. Таке враження, як малюють сукубів, знаєте? Це я не знаю, що треба було робити з людиною", - каже вдівець Костянтин Меронов. Рідні звинувачують лікарів, котрі окрім аналізу крові, жодного іншого дослідження нібито не проводили і Олену не лікували. "Вона сказала, що їй зробили тільки аналіз крові. Просто аналіз крові – і все. Там, міряли тиск якось – ні аналіз сечі, ні рентген, ні кардіограму, ні УЗД", - каже сестра померлої Юлія Хуторненко.

У загибелі 44-річної жінки рідні звинувачують лікарів пологового будинку

У загибелі 44-річної жінки рідні звинувачують лікарів пологового будинку

Лікарі свою провину заперечують та пояснюють, що сильної кровотечі в Олени не було – був підвищений тиск, але його знизили. "Доправила карета швидкої допомоги зі скаргами на незначні кров’янисті виділення та невеликий підйом артеріального тиску до 150", - розповіла акушер-гінеколог Світлана Савустьянова. За словами лікарів, Олена почувалася добре, тому термінового обстеження не потребувала, а додаткові аналізи мала здати наступного дня. "У неї серцевий ритм був нормальний, дихання було нормальне, тобто більше вона не потребувала жодних методів", - стверджує Савустьянова.

Наступного дня жінка так і не прокинулася. Лікарі припускають, що могло підвести серце, але рідні в це не вірять, бо Олена ніколи не скаржилася на біль у грудях. "Хай люди, котрі не можуть працювати медиками, хай не працюють. Просто не працюють, займаються якоюсь іншою справою", - вважає Хуторненко. В інституті кардіології підтверджують, що найчастіше хворі на серце люди таки відчувають біль у груднині, однак інколи можливі винятки. "Бувають випадки, коли ішемічна хвороба розвивається безсимптомно. Тобто болю нема. І людина не знає, що в неї хворе серце", - каже доктор медичних наук Валентин Шумаков.

Хто винен у смерті Олени, тепер з’ясовують правоохоронці. "Тіло направили на експертне дослідження. За попереднім висновком, причиною смерті стала ішемічна хвороба серця", - каже речник Святошинського управління поліції Наталія Ярема. Для докладнішого вивчення матеріалів справи відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Наступна публікація