Смерть Кучапіна: священник-волонтер відмовився від своїх слів про вбивство та підтримав версію поліції

Смерть Кучапіна: священник-волонтер відмовився від своїх слів про вбивство та підтримав версію поліції

Фото: 24 канал

Автор версії про вбивсто заявив, що відмовляється від своїх попередніх заяв "добровільно".

Священник-волонтер Захарія Керстюк, який раніше висував версію про вбивство свого однодумця, волонтера, керівника "Будинку милосердя" Олексія Кучапіна, відмовився від своїх попередніх заяв і погодився з версією поліції про природню смерть.

Про це Керстюк написав на своїй Facebook-сторінці. 

Як пише чоловік, йому надали "беззаперечні докази" про те, що щодо Кучапіна не було здійснено жодних насильницьких дій, і його смерть не була спричинена вбивством. Однак, які саме докази, він не повідомив. 

Керстюк також вважає, що поліція спрацювала професійно, тому жодних претензій до дій органів влади в нього немає. Він перепросив у всіх, кого "ввів у оману". 

"Ця заява була написана мною особисто, добровільно, при свідомій пам’яті та здоровому глузді. Жодного тиску на мене не чинилось та не було ані від поліції і інших органів влади, ані від церков, які є партнерами "Будинку милосердя", ані від когось іншого", - уточнив священник-волонтер. 

Крім цього, Керстюк наголосив, що його з загиблим нічого не могло пов'язувати: "Я ніколи не допомагав там безхатченкам... навіть уяви немаю, що таке "Дім милосердя".

"Що до Instagram-сторінки bezdomnie.ua, - мене це ніяк не стосується, і навіть не маю уявлення, хто її веде, та чому на ній дублювались всі написанні тут мною фейкові дописи", - написав він. 

Офіційна заява: Я, Захарія Керстюк, після наданих мені беззаперечних доказів, повністью приймаю позицію поліції,...

Опубліковано Захарією Керстюком Субота, 25 липня 2020 р.

Згодом на своїй сторінці Керстюк розмістив ще один допис, де ще раз підтвердив своє спростування і назвав себе самозванцем стосовно допомоги безпритульним. Він також зазначив, що має тяжкі травми. 

Дорогие Друзья (если Вы меня ещё таковым считаете), хочу сказать Вам, что опубликованное ниже заявление - написал...

Опубліковано Захарією Керстюком Неділя, 26 липня 2020 р.

Нагадаємо:

  • Раніше Захарія Керстюк розповідав про численні погрози у їхній з Олексієм бік через допомогу безпритульним. Священник зауважив, що погрози посилились особливо під час карантину, коли на щоденній основі вони годували знедолених сиріт, інвалідів, людей похилого віку, душевнохворих та інші групи безпритульних на Київському вокзалі. 
  • Тіло жителя Деснянського району, якого розшукували від 16 липня, виявили у квартирі в Дніпровському районі столиці. Чоловік сказав рідним, що їде у Дніпро, і після цього зв'язок із ним перервався.
  • Як повідомляв ТСН.ua, Олексій, за словами знайомих, останнім часом займався розслідуванням справ, пов'язаних із експортом дітей, і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам. Також він допомагав безпритульним і намагався повертати відібрані у бабусь і інвалідів квартири.
  • До слова, 6 липня у Олексія Кучапіна з дружиною Оленою народилася донечка Емма. 

    Загадкова смерть волонтера: у Києві попрощалися з Олексієм Кучапіним

    Загадкова смерть волонтера: у Києві попрощалися з Олексієм Кучапіним

Повʼязані теми:

Наступна публікація