Сльози чоловіка в комі: врятований у Києві безхатько вперше за 17 років побачив сина

Сльози чоловіка в комі: врятований у Києві безхатько вперше за 17 років побачив сина

Журналісти допомогли зустрічі відбутися.

Безхатько В'ячеслав Яструбенко, якого нерухомим помітили жителі одного з київських мікрорайонів, вперше за 17 років побачив свого сина Миколу. Той майже два роки лежить у комі після невдалої операції на мозку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про себе безпритульний В'ячеслав Миколайович розповів, що йому 68 років, колишній військовий, мав родину і жив на Херсонщині, потім розлучився і в 1999 році переїхав до столиці. У Києві винаймав квартиру, працював, однак із часом заробітків уже не вистачало на житло, а потім загубився паспорт.

Вже коли літній чоловік був у лікарні, де в нього діагностували перелом стегна, журналісти знайшли в соцмережах сторінку його сина. На сторінці повно старих фото Миколи з В'ячеславом. Однак звістку про те, що батько, якого він шукав багато років, знайшовся, син почути не може, бо лежить у комі після операції на мозку. "Він увесь час згадував про батька. Добре згадував. Він його шукав", - каже дружина Миколи Олена Вороп.

Зустріч через 17 років: журналісти розшукали сина безхатька, якого врятували від смерті в Києві

Зустріч через 17 років: журналісти розшукали сина безхатька, якого врятували від смерті в Києві

Дорогою до сина В'ячеслав Яструбенко мовчав. Як потім пояснив, увесь час згадував минуле і картав себе за те, що всі ці роки навіть не намагався розшукати свого сина. Від того відмовилася мати – дружина В'ячеслава, після розлучення з якою він і перебрався до Києва. А лікарі заявили, що Микола не має жодних шансів на те, щоб прийти до тями – тримається життя людини винятково стараннями дружини Олени, яка покинула роботу, аби доглядати за нерухомим чоловіком. До зустрічі з татом вона вдягла та навіть посадила Миколу. А коли тато обійняв сина та поцілував його – з очей чоловіка в комі потекли сльози. "Він прийде в себе, я в це вірю", - каже В'ячеслав. "Не губіться. Я вам сказала: як би там не було – синові не важливо, який у вас стан здоров'я, який соціальний стан. Ви потрібні синові, як рідна людина. Все. Як рідна кров", - попросила його Олена.

В'ячеславу Яструбенку після лікування соцпрацівники пообіцяли відновити документи і влаштувати у будинок для літніх людей. Микола ж залишатиметься у своїй палаті під наглядом Олени.

Кореспондент ТСН Тетяна Боковня

Повʼязані теми:

Наступна публікація