Скільки ще діятиме учнівський квиток старого зразка: у метро Києва дали відповідь

Скільки ще діятиме учнівський квиток старого зразка: у метро Києва дали відповідь

Фото: Київський метрополітен

Батьки школярів уже можуть замовляти новий учнівський квиток.

Учнівський квиток на метро старого зразка діятиме до кінця року. Батьки школярів уже можуть замовляти новий.

У батьків учнів усіх шкіл Києва з’явилася можливість замовити електронний учнівський квиток онлайн, який поки що працюватиме в тестовому режимі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

"Для замовлення батькам чи опікунам потрібно зареєструватись на порталі scard.kyivcity.gov.ua, де можна подати заявку на учнівський е-квиток. Далі дані в системі підтверджує працівник школи, де навчається дитина. Валідована заявка передається на виробництво. За всіма етапами можна слідкувати у своєму кабінеті. Отримати готові е-квитки учні, як і раніше, зможуть у своїх школах. Наразі система працює у тестовому режимі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за міською цільовою програмою "Турбота" 2019-2021 до 31 грудня 2021 року учні можуть продовжувати користуватися своїми старими учнівськими для безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті. А згодом поступово електронними учнівськими квитками будуть забезпечені всі школярі столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов.

Столичні комунальні підприємства "Київпастранс" і "Київський метрополітен" 13 травня  попросили владу Києва підвищити ціни на проїзд або направити фінансову допомогу. За їхніми підрахунками, обґрунтована вартість однієї поїздки становить понад 21 гривню. 

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація