Скільки часу вкрали окупанти у мешканців Києва через повітряні тривоги: відповідь КМВА

Скільки часу вкрали окупанти у мешканців Києва через повітряні тривоги: відповідь КМВА

У Києві загалом повітряні тривоги тривали 851 годину 38 хвилин / Фото: pexels.com / Фото: Pexels

Сергій Попко підкреслив, що кияни не мають права розслаблятися, та під час тривоги повинні йти до укриття.

У КМВА підрахували, скільки часу вкрали окупанти у мешканців Києва через повітряні тривоги.

Від початку розв'язаної Росією повномасштабної війни у Києві пролунало 740 повітряних тривог. Вони загалом тривали 851 годину 38 хвилин.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

За словами очільника КМВА Сергія Попка, понад рік тому звуки перших сирен лякали киян. "За цей рік багато чого змінилося. Ми дали відсіч ворогові, звільнили Київщину, і столиця давно вже не в зоні бойових дій", - констатував він.

Начальник КМВА зазначив, що було максимально посилено і удосконалено протиповітряну оборону. "Настільки, що наша ППО вже збиває аеробалістичні ракети типу "Кинджал". Це крім десятків крилатих ракет і численних баражуючих боєприпасів Shahed. Ніколи в історії, жодна країна світу не стикалася з такою навалою ракет різного типу. Якщо ж вдається збивати 90% і більше, це безумовно можна вважати перемогою у протиповітряному бою", - повідомляє він.

Водночас начальник КМВА підкреслив, що кияни не мають права розслаблятися, бо повітряні тривоги лунають лише у випадку, коли загрожує реальна небезпека.

"Тому, як би кому не хотілося - ще трошки поспати, закінчити робочі справи, допити каву в кав’ярні чи доїсти сніданок - ви мусите йти до найближчого укриття", - наголосив він.

Попко додав, що жодна протиповітряна оборона в світі не може завжди гарантувати 100% безпеки.

Нагадаємо, Повітряні сили України вперше збили російську гіперзвукову ракету "Кинджал" із ЗРК Patriot у небі над Києвом у ніч проти 4 травня. Спочатку Повітряні сили не підтверджували цю інформацію, аби заплутати ворога.

На думку військового експерта Романа Світана цією ракетою росіяни планували вдарити по Верховній Раді.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація