Скандальний київський патрульний може втратити роботу після судового вироку

Скандальний київський патрульний може втратити роботу після судового вироку

Фото: ТСН

Справа рухається повільно, але час вердикту наближається.

Півроку триває суд за фактом побиття патрульними поліцейським киянина Олега Піляя, і за цей час підозрюваний Роман Габро став учасником іще двох схожих інцидентів. Доказом провини копів слугує відеозапис із камери спостереження будинку, а агресію вони виливали на чоловіка, котрий викликав правоохоронців для фіксації ями на дорозі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Брати заяву патрульні відмовилися, після чого пристрасті сягнули апогею. Один із фігурантів тих подій, Олег Башманов, згодом звільнився з лав поліції. Натомість Габро лишився, але потрапив у нові скандали. Анастасія та В’ячеслав Снісаренки з Хрещатика повертали до своєї майстерні, коли  перед їхньою машиною несподівано з’явився патрульний і почав бити по автомобілю руками і погрожувати людям пістолетом. Тепер постраждалі від дій копа прийшли підтримати Піляя в суді.

Дніпровський суд Києва півроку розглядає справу щодо побиття патрульним киянина

Дніпровський суд Києва півроку розглядає справу щодо побиття патрульним киянина

Їх опоненти з ситуації відверто глузують. "У водія був чудовий шанс закрити кохану жінку грудьми, але, видно, її не любить або така небезпека була", - заявив Башманов. Офіційно поліція покарала Габро дисциплінарним стягненням за перший випадок, але не знайшла ніякого перевищення повноважень в інциденті на Хрещатику. Втрапив Габро і в третю історію – аматорське відео зафіксувало залиту кров’ю підлогу райвідділку, куди копи привезли затриманого чоловіка. Той твердить, що побив його саме поліцейський. "Він просто бачив, що я в наручниках", - каже потерпілий.

Цей випадок іще розслідують. А скандальний патрульний досі працює. "До цього випадку у Романа Габро були високі показники в роботі і не було дисциплінарних стягнень. Якщо суд визнає винним, то його звільнять", - пояснив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Повʼязані теми:

Наступна публікація