Скандальна забудова на Микільській Слобідці у Києві: вночі завезли будівельну техніку за допомогою понад 100 невідомих (фото, відео)

Очевидці кажуть, що нині понад сотню невідомих захоплюють землю і підхід до Дніпра.

У Києві у ніч проти 4 серпня розпочалася скандальна забудова на Микільській Слобідці. Вночі забудовники завезли будівельну техніку за допомогою понад 100 невідомих.

Про це повідомляє громадська організація "Лівий берег Дніпра".

"Забудовник, використовуючи проїзд через Русанівську гавань, за декілька нічних годин завіз будівельну техніку, незважаючи на громаду Микільської Слобідки, за допомогою більше ніж 100 невідомих", - йдеться у повідомленні громадської організації. 

 

Опубліковано ГО Лівий Берег Дніпра Вівторок, 3 серпня 2021 р.

У ГО "Лівий берег Дніпра" зазначили, що забудовник, "на арештованій прокуратурою земельній ділянці 0086, проводить незаконні руйнівні дії, що порушують ґрунт та територію культурної спадщини міста Києва, порушуючи Водний кодекс України, де чітко вказані норми ПЗС, порушуючи трудовий кодекс про шумні роботи вночі".

Активісти нагадали меру Києва його обіцянку боронити Дніпро "задля збереження нашої водної артерії".

"Київська міська державна адміністрація - КМДА, департамент благоустрою, земельній ділянці 0143, що належить місту, нанесено та продовжують наносити шкоду місту, будуючи дорогу без дозвільних документів", - йдеться у зверненні ГО.

Варто зазначити, що цю скандальну забудову на березі Дніпра вже зупиняли багато разів. Мешканців обурює, що багатоповерховий будинок хочуть звести біля самої води, де відпочивають люди, а прохід до води перекриють. Раніше там вже ставалися бійки, активісти ставили блокпости, а сьогодні вночі знову розпочалися будівельні роботи.

Нагадаємо, У Києві біля станції метро "Лісова" замість нового ТРЦ Lisova Mall утворилося озеро з качками.

Повʼязані теми:

Наступна публікація