Скандальну викладачку Драгоманова Більченко відсторонили від роботи

Скандальну викладачку Драгоманова Більченко відсторонили від роботи

За словами викладачки, наразі триває перевірка її навчальних програм.

Викладачка філософії та культурології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко заявила про відсторонення від роботи.

Скандальна професорка, яка негативно висловлювалася проти "мовного" закону і України в цілому, пише, що її не звільнили, а лише "тимчасово відсторонили".

"Не звільнили... Не можуть мене звільнити: немає такої статті "за пост у фейсбуці". Всі мої 28 навчальних програм - у порядку (так, вам не почулося). Тимчасово усунули від викладання. Вчуся в'язати гачком", - написала вона у Facebook.

Більченко додала, що є спроба надати справі політичного забарвлення і від мовного цькування перейти до пошуку "неблагонадійної" інформації її відкритих лекціях.

"Робоча група невідомих експертів з невідомих мені організацій пильним поглядом читає мої лекції і непохитною рукою виколупує з них Кремль. Чесно кажучи, мене влаштовує", - зазначила вона.

 

БЖ. Последние новости: дело не в языке Не уволили. Фотка яркая, чтобы до медиа дошло: братцы, пожалуйста, не опережайте...

Опубліковано Евгенією Бильченко Вівторок, 2 лютого 2021 р.

 

У педагогічному виші повідомили про те, що робоча група продовжує вивчати ситуацію, пов’язану з Більченко.

"У зв’язку зі зверненням голови робочої групи щодо продовження вивчення публічних заяв у соціальних мережах та засобах масової інформації доктора культурології, професора кафедри культурології та філософської антропології факультету філософії та суспільствознавства Більченко Євгенії Віталіївни засідання Вченої ради з цього питання відбудеться після завершення їх роботи, про що буде повідомлено згодом", - йдеться у заяві пресслужби університету.

НПУ імені М.П. Драгоманова обіцяє продовжувати інформувати про перебіг ситуації.

Зазначимо, що 4 лютого Більченко опублікувала лист-сповідь, адресований її вчителю Віктору Малахову. У дописі є уривок з допису Малахова про те, що "Україна без Росії приречена".

Фото: facebook.com/yevzhik

 

БЖ. Мой самый главный человек, прости! (Письмо учителю) И вчера был гололед, и он звонил, и голос его прерывался, еле...

Опубліковано Евгенією Бильченко Четвер, 4 лютого 2021 р.

 

Нагадаємо, що скандал з викладачкою Національного педуніверситету імені Михайла Драгоманова виник через її висловлювання стосовно переходу сферу обслуговування в Україні на державну мову. Більченко назвала його "маразмом", а Україну "лімфовузлом на тілі американської колонії". У профспілці вишу висловлювання колеги назвали "антиукраїнськими".

Читайте також: "Біжіть звідси, тут – дно дна": що наговорила про Україну скандальна викладачка Драгоманова Більченко 

Повʼязані теми:

Наступна публікація