Скандальна блогерка Альона Лоран лялькою Вуду і потойбічними силами "погрожувала" слідчій

Дата публікації
Перегляди
1209
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальна блогерка Альона Лоран лялькою Вуду і потойбічними силами "погрожувала" слідчій

Фото: Поліція Київської області

Слідча розслідувала справу щодо її чоловіка.

Напередодні до оселі блогерки Альони Лоран, також відомій як Спасібушечка, навідались поліцейські, провели обшук і вручили підозру через те, що вона намагалася вплинути на слідчу і "залякувала" її магічними здібностями. Сама Лоран відкрито називає себе відьмою і нічого кримінального в тому, що робить, не бачить.

Про це 4 грудня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

"Так, я взяла бутафорську куклу Вуду. Насправді це свічка була. Хотіла її налякати. Причепила фото, встромила голки і вислала їй", - говорить вона.

Погроз - запевняє - не було жодних. Як доказ показує листування. Щоправда, чимало повідомлень уже видалені.

Ляльку Вуду вже на своєму телефоні показує та сама слідча - Ірина Макарова. І каже - це не найгірше з того, що побачила за два місяці.

Таке листування почалося щойно чоловіку Альони Лоран оголосили про підозру в справі про хуліганство.

"Я не вірю в її езотеричні здібності, але психологічно вона здійснювала на мене тиск, оскільки вона намагалася вплинути на моє рішення якимось чином", - зазначає слідча.

Справа, про яку йдеться, розповідає Лоран, тягнеться вже понад рік. Її чоловіка обвинувачують у тому, що він стріляв у її сусіда. Жінка це заперечує.

У неї давній конфлікт із сусідом. Щоби її захистити, впливовий знайомий надав двох охоронців. І під час однієї зі сварок цей сусід порізав їй автівку, а в нього самого хтось нібито вистрелив. Поліція спершу відкрила справу на невстановлених осіб. За кілька місяців по тому Лоран вийшла заміж і щойно чоловік купив їй нову автівку - він раптом став підозрюваним у цій справі. Вона впевнена - сусід засвідчив на її чоловіка через заздрощі.

Українській блогерці оголосили підозру через залякування слідчої чорною магією

Українській блогерці оголосили підозру через залякування слідчої чорною магією

"Альона дуже скандальна. Пересварилася з усіма сусідами. Стріляли в мого чоловіка", - говорить дружина того самого сусіда.

Жінка упевнена, що серед цих двох чоловіків, які стріляли був її (Лоран - Ред.) чоловік.

Півтора місяця тому проблема була вже з іншими сусідами. Вони намагалися викрасти її доньку й просили викуп у розмірі 200 тисяч доларів. Тоді завдяки поліцейським цьому вдалося запобігти.

Авторка: Інна Лебеденко.

 

 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1209
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація