Скандал зі створенням Меморіалу у Бабиному Яру: Притула назвав нелюдом режисера з РФ, який керує проєктом

Дата публікації
Перегляди
4110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал зі створенням Меморіалу у Бабиному Яру: Притула назвав нелюдом режисера з РФ, який керує проєктом

Фото: УНІАН

У Бабиному Яру до 2025 року хочуть відкрити технологічний музей Голокосту з доповненою реальністю.

Шоумен та член політради партії "Голос" Сергій Притула обурився призначенням на запрошення російських олігархів Ґєрмана Хана та Михайла Фрідмана художнім керівником проєкту щодо створення Меморіалу Голокосту у Бабиному Яру скандального російського режисера Іллі Хржановського.

Про це Притула написав на своїй сторінці у Facebook та закликав керівників та членів наглядової ради Меморіалу відреагувати негайно і звільнити з посади Хржановського.

"Бабин Яр - це величезна рана, не пережита до кінця трагедія, яку схиблений псих намагається використати, щоб тепер зробити боляче цілій країні, а не тільки людям на знімальному майданчику. Я закликаю керівників та членів наглядової ради Меморіалу відреагувати негайно. І відреагувати, не вступаючи в полеміку про мистецтво, а відразу звільнивши з посади цього Хржановського. Бо це вже не про мистецтво. Це про гідність. І це про біль мільйонів людей. Поряд з яким такі нелюди не можуть навіть стояти. Не те що чимось керувати", - написав він, додавши, що це жах, який тихо відбувався останніми місяцями в Києві.

Таке обурення Притула пояснив тим, що "концепція", яку запропонував Хржановський для Меморіалу "переслідує цілком російські цілі - перетворити українську трагедію на український злочин, зробити з постраждалих – убивць". За словами члена політради партії "Голос", Хржановський відверто каже, що хоче виділити історію Бабиного Яру з історії Голокосту, з історії злочину нацистів проти людяності, він хоче розповісти українцям історію унікального особливого "українського Голокосту".

Також Притула вважає російського режисера, який відомий лише одним скандальним фільмом "Дау", садистом, оскільки у цій кінострічці є справжні сцени зґвалтування та насильства над дітьми.   

"Цей режисер відомий лише одним фільмом – "Дау". Фільмом, в якому актори не грають біль, а їм справді роблять боляче. Дуже боляче. Фактично над людьми в цьому кіно безжально знущаються заради задоволення якихось психопатичних потреб режисера Хржановського… Одна із французьких кінозірок, з якою спілкувались журналісти французького Le Monde відмовилась від роботи з Хржановським, побачивши його фільм, який мала дублювати, цитую: "Я не можу цього дозволити. Ця жінка страждає насправді! " – кричала вона на режисера. "Та насрати, вона всього лише проститутка, котру я знайшов в БДСМ-борделі", — відповів Хржановський". "Понимаете, все зависит от "квантового" взгляда наблюдателя…" Квантовий садист Хржановський на цьому, звичайно не зупинився. У його фільмі також мучать дітей. Немовлят!.. Хржановський у кіно знущався над українськими сиротами, ґвалтував жінку і співпрацював з російськими неонацистами та антисемітами. А тепер він приїхав, щоб будувати Меморіал Бабиного Яру, щоб українці краще пам'ятали знущання та вбивства нацистів. С*ка, я відмовляюся розуміти цей трешняк!", - пише Притула.

Варто зазначити, що днями на просторах українського Інтернету розгорнувся скандал через фільм Іллі Хржановського: у стрічці "Дау" знайшли кадри з немовлятами, які шокують. Режисера проєкту звинуватили у жорстокості, а правоохоронців просять розібратися з імовірним порушеннями прав людини під час знімального процесу.

На Миколаївщині вандали сплюндрували пам'ятник жертвам Голокосту

На Миколаївщині вандали сплюндрували пам'ятник жертвам Голокосту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4110
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація