Скандал з Віктором Павліком: у КМДА пояснили, хто, як і кому у Києві видає спеціальні перепустки

Автор
Дмитро ГулійчукДмитро Гулійчук
Дата публікації
Перегляди
2766
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал з Віктором Павліком: у КМДА пояснили, хто, як і кому у Києві видає спеціальні перепустки

Документ видається на підставі листів від підприємств і організацій.

Точної кількості, скільки спецперепусток вже видано, в КМДА відмовилися назвати, але уточнили, що "їх достатньо багато".

На тлі скандальної історії зі спеціальною перепусткою співака Віктора Павліка у КМДА пояснили, хто і як видає спецперепустки у Києві.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

Поворозник розповів, що перепустки видає військова комендатура або Центральне управління військової служби правопорядку по місту Києву та Київській області.

"Вони їх замовляють і видають для столиці та області. У Києві перепустки видаємо ми – КМДА. Документ видається на підставі листів від підприємств і організацій, які їх потребують. Спецперепустка – це документ суворої звітності, на кожній є свій оригінальний номер. Тому легко можна перевірити – хто її отримав, хто видав, коли і як", – каже заступник голови КМДА.

Точної кількості, скільки спецперепусток вже видано, він відмовився назвати – мовляв, це інформація не для розголошення.

"Можу сказати, що їх видали достатньо багато. Перепусток потребує столичний бізнес, адже їх логістика має працювати цілодобово, а також усі ремонтні служби міста. Тож таких перепусток видано чимало. Важливо зазначити, що перепустки не видають фізичним особам – лише юридичним", – пояснив Поворозник.

Нагадаємо, український співак Віктор Павлік потрапив у скандал після того, як подарував коханій спецперепустку, яка дозволяє вільно пересуватися Києвом навіть у комендантську годину, і похвалився цим у соцмережі.

Після цього поліція забрала у Віктора Павліка перепустку, а Мережа вибухнула жартами на цю тему.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2766
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація