Скандал у Солом'янському ТЦК: військова розповіла шокувальні подробиці

Скандал у Солом'янському ТЦК: військова розповіла шокувальні подробиці

ТЦК та СП в Україні. Колаж ТСН.ua / Фото: ТСН.ua

У спеціаліста з радіоелектронної боротьби було відношення, але співробітниця Солом'янського ТЦК сказала, що його не можуть розподілити до зазначеної військової частини, оскільки він не пройшов у них ВЛК.

У Солом'янському ТЦК у Києві знову спалахнув скандал. Цього разу контрактника, спеціаліста з радіоелектронної боротьби не захотіли розподіляти до визначеної військової частини, яка йому вже дала відношення, і де він був дуже потрібний.

Подробиці інциденти розповіла військовослужбовиця десантно-штурмових військ ЗСУ Маруся Звіробій у Facebook.

Пост був написаний досить емоційно, з використанням ненормативної лексики, тож Facebook його видалив.

Військовослужбовиця розповіла, що на передовій вони з побратимами дуже чекали спеціаліста з РЕБ. Але так і не дочекалися. Чоловік прийшов до Солом'янського ТЦК підписати контракт, але там співробітниця йому сказала, що його не можуть розподілити до зазначеної військової частини, оскільки він не пройшов у них ВЛК.

Частина посту Марусі Звіробій

Нагадаємо, це вже не перший скандал у Солом'янському ТЦК. У Мережі з'явилося відео, як у Солом’янському районі нібито працівник ТЦК пістолетом погрожував киянину.

Крім того, Міністерство оборони раніше звільнило начальника Солом'янського районного ТЦК та СП в Києві після інциденту з врученням повістки журналістові "Слідство. Інфо" Євгенію Шульгату через викриття високопосадовця СБУ.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація