Скандал на Русанівських садах у Києві: через шлагбаум "швидка" не змогла доїхати до потерпілого на пляжі

Скандал на Русанівських садах у Києві: через шлагбаум "швидка" не змогла доїхати до потерпілого на пляжі

Фото: Інформатор

Шлагбауми встановили, бо раніше автомобілі відпочивальників взагалі блокували масив, кажуть місцеві.

На Русанівських садах у Києві виник скандал. Одному відпочивальнику у воді стало зле, очевидці викликали бригаду медиків, але вони доїхати до пляжу не змогли, бо завадив шлагбаум.

Водночас місцеві проблеми у перешкодах для "швидкої" не бачать. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Русанівські сади - це дачний масив на березі Десенки, який давно став місцем для постійного проживання тисяч родин. Тут із 15 років триває конфлікт між жителями і владою через будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, а тепер виник новий скандал. У мережі з'явилась інформація, що через незаконний шлагбаум "швидка" не змогла доїхати до пляжника і врятувати його.

"Бригада прибула згідно із нормативом. Далі побачили паркан і нікого не було, хто зустрічав", - каже заступник керівника Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва Сергій Тихенко.

За інформацією з мережі, медики хотіли проїхати попередньою вулицею, але там такі автоматичні ворота були зачинені. Тут відчинені, тож вони вирішили їхати сюди.

"Тут компанія була достатньо шумна, щось святкувала, мабуть. Були добре всі напідпитку. Він не відізвався, але й одразу не пішли його діставати. Ця людина у воді була 5 хвилин. Потім дістали й хвилин 10 надавали допомогу. Всі умови, щоб доїхати, були. Наша людина була на шлагбаумі, ми знаємо ситуацію. Коли поліція забирала тіло, я сам відкривав шлагбаум. Забирала тіло аж сюди доїхала", - каже киянин Вадим Колісник.

Через шлагбаум на Русанівських садах у Києві, швидка не змогла доїхати до потерпілого на пляжі

Через шлагбаум на Русанівських садах у Києві, швидка не змогла доїхати до потерпілого на пляжі

За його словами, мовляв, людина була мертвою до приїзду медиків.

Вадим пояснює, шлагбауми встановили, бо раніше автомобілі відпочивальників і взагалі блокували масив. Вулиці Русанівських садів настільки вузькі, що розвернутися тут майже неможливо.

Медики кажуть, "швидка" повинна була доїжджати якнайближче, а не йти пішки з обладнанням. У таких ситуаціях рахунок йде на секунди.

На запит ТСН відреагував мер Києва Віталій Кличко.

"Інспектор з благоустрою виніс припис з вимогою надати дозвільну документацію на встановлення цього шлагбауму. Мешканці можуть прибрати його самі. Якщо вимоги не будуть виконані, шлагбаум демонтують фахівці столичного благоустрою. До кінця п'ятниці", - заявив він.

У суботу, 18 липня, шлагбаум, через який зупинилась "швидка", досі на своєму місці. Тут або хтось недопрацював, або він встановлений законно. Але позитивні зміни є - тут відсутній замок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація