Скандал на Русанівських садах: кияни перешкоджають будівництву нової гілки метро на Троєщину

Скандал на Русанівських садах: кияни перешкоджають будівництву нової гілки метро на Троєщину

Місцеві знову блокують рух будівельної техніки.

8 грудня у Києві на Русанівських садах знову блокують рух будівельної техніки. Місцеві жителі не пускають вантажівки з піском через центральну вулицю дачного мікрорайону.

Детальніше про це - у матеріалі ТСН.19:30.

Будівельники скаржаться: дії активістів перешкоджають спорудженню насипу, де має пройти четверта гілка метрополітену, що сполучає лівий і правий береги Києва. Дачники заявляють, що не проти будівництва мосту на Троєщину, однак занепокоєні тим, що транспортна розв’язка буде проходити в них попід житлом, а будівельна техніка і можливий подальший інтенсивний рух транспорту знищать тамтешні вулиці. 

Скандал із будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту посилився після того, як Віталій Кличко підтвердив, що переправа виходитиме на Русанівські сади, хоча початковий план будівництва передбачав іншу розв’язку. Жителі садів протестують проти цього рішення.

"Це магістральна вулиця районного значення, тому цією вулицею їзде технологічний транспорт, який будує Подільсько-Воскресенський міст", - каже представник генпідрядника Сергій Задорожний.

"У нас є побоювання, що міст на Русанівських садах і закінчиться, і будуть затори від "Лівобережки" до Подолу. Тут 33 перехрестя, ми не зможемо перейти з однієї на іншу сторону", - коментує голова ГО "Русанівські Сади" Вадим Тищенко. 

Кияни перешкоджають будівництву четвертої гілки метро

Кияни перешкоджають будівництву четвертої гілки метро

Нагадаємо, що через шлагбаум на Русанівських садах у Києві, швидка не змогла доїхати до потерпілого на пляжі. Одному відпочивальнику у воді стало зле, очевидці викликали бригаду медиків, але вони доїхати до пляжу не змогли - завадив шлагбаум. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація