Скандал із сурогатним материнством: дозвіл на виїзд немовлятам даватиме МЗС - Денісова

Скандал із сурогатним материнством: дозвіл на виїзд немовлятам даватиме МЗС - Денісова

Фото: pixabay.com

Омбудсменка розповіла про проблеми дітей іноземців, які застрягли в Україні.

Низка дітей, які перебувають  у готелі "Венеція" київської клініки сурогатного материнства, мають проблеми з документами, тож вирішувати питання з їхнім виїздом буде Міністерство закордонних справ.

Про це заявила омбудсменка України Людмила Денісова у коментарі журналістам.

"Є проблема щодо Іспанії і Італії, і зараз буде встановлення громадянства дитинки, яка тут народжувалася. Це буде через сприяння ДМС. І оформлення проїзних документів", - розповіла вона.

За словами Денісової, подружжя іспанців вже звернулося до неї по допомогу.

"Зараз вони надали всі мені звернення з усіма документами. І зараз я буду звертатися до міністра закордонних Кулеби згідно з нашими рішеннями, які ми сьогодні узгодили, і вони вже будуть надавати дозвіл на виїзд цим батькам. Всі ці батьки, які перебувають за межами України, вони теж будуть звертатися до мене, щоб надати їм можливість приїхати, а потім виїхати", - зазначила омбудсменка.

Нагадаємо, раніше в інтернеті з’явилося відео київської клініки сурогатного материнства, в якому повідомлялося, що 46 дітей чекають на своїх батьків у готелі в Києві.

Після цього Денісова організувала перевірку щодо можливої торгівлі людьми. Як з’ясувалося, батьки всіх дітей є іноземними громадянами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація