"Ситуація дуже неприємна". Кличко звільнив керівника апарату КМДА Бондаренка

"Ситуація дуже неприємна". Кличко звільнив керівника апарату КМДА Бондаренка

Фото: УНІАН

Раніше журналісти виявили у нього фальшивий диплом про вищу освіту.

Керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка звільнили з посади після скандалу із підробленими документами.

Про це повідомляє прес-служба відомства із посиланням на мера столиці Віталія Кличка.

"22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями. Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення", – наголосив мер Києва.

Він також зазначив, що Бондаренко був призначений керівником апарату КМДА у порядку переведення з секретаріату Київради.

У секретаріаті міськради він працював на посаді керуючого справами, а до секретаріату був призначений переведенням з апарату Верховної Ради.

Нагадаємо, керівнику апарату КМДА повідомили про підозру в підробці диплому про вищу освітуЗазначається, що йдеться про диплом Львівського національного університету ім. І.Франка.

"Дії посадової особи, поки відстороненої від виконання обов'язків, кваліфіковані за ч. 4 ст. 358 та ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 358 КК України. Після вручення підозри зазначену особу допитано в статусі підозрюваного, однак від дачі показань остання відмовилася, посилаючись на положення ст. 63 Конституції України. Наразі досудове розслідування триває ", - зазначили у відомстві.

Повʼязані теми:

Наступна публікація