Син загиблого у Києві добровольця АТО розповів ТСН подробиці вбивства батька

Син загиблого у Києві добровольця АТО розповів ТСН подробиці вбивства батька

Фото: facebook.com/Сергій Олійник

Родина Олійника спростовує чутки, які розповсюджували у ЗМІ.

Ярослав Олійник, син загиблого напередодні біля Золотих воріт добровольця, розповів ТСН подробиці трагічного інциденту.

За день до трагедії на своїй сторінці у фейсбуці хлопець ділився радістю - з відзнакою закінчив консерваторію. На фото його підтримує щасливий батько - Сергій Олійник. А вже сьогодні тут нова світлина і звістка про втрату.

У вільний від навчання час Ярослав часто розважав своєю музикою відвідувачів парків. Виступ біля Золотих воріт нічим не відрізнявся від попередніх.

В поліції оприлюднили подробиці вбивства голови спілки мігрантів України

В поліції оприлюднили подробиці вбивства голови спілки мігрантів України

Батька Ярослава двічі вдарили ножем - у живіт та груди. Медики, хоч і прибули швидко, боролися за життя, однак зрештою констатували смерть. Очевидці розповідають про нетверезого чоловіка, який напав.

"Він просто підійшов до них і завдав два ножових поранення. Перед цим мені розповідали, що між ними був скандал вже. Приїжджав наряд міліції перед цим", - повідомив очевидець Станіслав Кризький.

Сергій Олійник півтора року в АТО керував розвідротою 14-ї бригади. По поверненні додому, опікувався правами мігрантів. Сварок з убивцею виявляється було кілька.

"Ми сиділи, вони щось гупали, хтось впав, ми оглянулися - великий щось там стоїть над малим. Я тебе просив не зачіпай. Той почав його обзивати. Ми великому сказали, будь розумнішим, йди туди", - розповів охоронець музею.

Друга сутичка сталася через 10 хвилин після від'їзду поліції. Про це ТСН розповів сьогодні вже син загиблого. Йому важко говорити, але змушений. Оскільки деякі ЗМІ почали поширювати неправду - мовляв побилися два п'яниці. Насправді ж батько захищав Ярослава. Саме до нього спочатку причепився невідомий. Хотів забрати гроші, які кидали кияни, дякуючи за музику.

"Він почав мені погрожувати. Він підійшов до мене, це переросло в конфлікт, він почав замахуватися, підійшов тато, заступився за мене і повів в сторону", - пригадує Ярослав.

Сварку начебто вгамували. Ярослав каже, зібрав речі, пішов до друзів, батько лишився з мамою на лавці. Хлопець не знав, що убивця пішов додому за ножем.

"Приходжу хвилин через 25, тато весь в крові на лавочці, мама лежить поруч, тата вбили, у мене шок, я не можу зрозуміти як таке сталося", - розповідає хлопець.

Дружину загиблого у шоковому стані також забрала швидка. Ярослав каже, батько має бойову підготовку, його просто застали зненацька.

Убивця жив просто навпроти місця, де все сталося. Його виказало те, що він побіг відразу до дверей свого під'їзду, дістав ключі і зник всередині.

Сусіди приголомшені. Кажуть, чоловік не проявляв ніколи агресії, мав родину, хоча й частенько зловживав алкоголем.

Нагадаємо, прощання з Сергієм Олійником відбудеться 25 червня в Українському домі.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація