Швидкі та якісні вантажні перевезення у Києві: переїзди, доставка товарів, вивезення будівельного сміття Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
658
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Швидкі та якісні вантажні перевезення у Києві: переїзди, доставка товарів, вивезення будівельного сміття

Компанія «Мотор-М» надає послуги вантажних перевезень Києвом та Київською областю. Перевізник працює на ринку вантажоперевезень понад 10 років і за цей час допоміг більш ніж 500 000 клієнтам.

Автопарк транспортного підприємства включає вантажівки різної місткості, щодня на лінію виходить близько 300 автомобілів. Фірма «Мотор-М» співпрацює з приватними замовниками і організаціями, виконує перевезення вантажів різних габаритів та призначення.

Послуги компанії «Мотор-М»

Фірма «Мотор-М» пропонує широкий спектр перевезень, що охоплює всі можливі потреби клієнтів. Досвідченні перевізники виконують професійне транспортування будь-яких вантажів, включаючи великогабаритне обладнання та цінні крихкі предмети. Найпопулярніші послуги компанії:

  • Квартирні переїзди. Послуга включає розбирання, підготовку й пакування у транспортувальну тару меблів та побутової техніки, спуск речей до машини, перевезення вантажу містом, підйом та встановлення на новому місці.
  • Офісні переїзди (малі, середні та великі). В залежності від масштабу послуги виконується транспортування офісної техніки та речей співробітників, перевезення меблів та предметів інтер’єру, доставка сейфів, банкоматів, складів тощо.
  • Доставка техніки. Виконується дбайливе перевезення електроніки та побутової техніки: телевізорів, пральних та посудомийних машин, холодильників, кухонних плит, котлів опалення, кондиціонерів. Послуга включає професійну упаковку приладів з використанням захисної пухирчастої плівки, поролону, пінопласту, картону, ліпкої стрічки.
  • Перевезення піаніно. Фахівці виконують акуратний винос з приміщення та доставку на адресу габаритного музичного інструменту. При транспортуванні цінного нестандартного вантажу використовуються допоміжні фіксуючі рейки та ремені, а швидкість руху машини значно обмежується.
  • Доставка матеріалів. Популярна послуга — перевезення будівельних матеріалів з гіпермаркету «Епіцентр». Сервіс дозволяє доставити важкі покупки максимально швидко та без значних фінансових витрат.
  • Вивіз будівельного сміття. Виконується вивіз відходів, що залишаються після демонтажних, ремонтних чи будівельних робіт (уламки каміння, цегли, бетону, деревини, елементи дахів, підлоги, дверних та віконних блоків, стара сантехника та прилади опалення тощо). Дрібне сміття потребує попереднього пакування у пакети.

Компанія використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта і враховує особливості транспортування різних вантажів. Співробітники «Мотор-М» мають великий досвід, тому їм під силу навіть складні і нестандартні логістичні задачі.

Актуальні тарифи і наявний транспорт

Вартість перевезення залежить від габаритів та ваги вантажу.

Машини надаються під заказ мінімум на 2 години і подаються на адресу протягом 30–60 хвилин. Подача авто оплачуються додатково. У нічний час та при доставці за місто тарифи збільшуються, більш детальні ціни вказані на сайті перевізника.

Наступна публікація