Тарас Шевченко в образах Спайдермена і Дарта Вейдера: у київському метро відкрилася незвичайна виставка

Автори таким чином намагаються спонукати глядачів більше цікавитися життям українського поета.

У київському метро на станції Тараса Шевченка відкрилася виставка, яка зображує українського поета в образах відомих кіногероїв та історичних постатей.

Виставку влаштували Національний музей Шевченка та Київський метрополітен, повідомляє Українська служба Бі-бі-сі.

Автор ілюстрацій – художник Олександр Грехов – зобразив українського поета в образі Спайдермена, Дарта Вейдера, Термінатора, Вільяма Воллеса з фільму "Хоробре серце", вченого Альберта Ейнштейна та інших.

Автори виставки, яка має назву "Квантовий стрибок Шевченка", вважають, що таким чином можуть спонукати молодь більше дізнаватися про життя українського поета, яке було набагато цікавішим, ніж це викладають у школі.

Під кожною ілюстрацією можна прочитати пояснення, як саме Шевченко пов'язаний з персонажем на малюнку.

"Для мене головне натхнення - спроба вийти за шаблонний образ, який існує в усіх підручниках, де Шевченка зображують старим, років за 60, хоча він був ще молодим. Хочеться показати його образ по-новому, що він може бути веселим, людиною, яку захочеться додати собі в друзі в Facebook", - розповів художник Олександр Грехов.

Нагадаємо, на Волині знайшли старовинну ікону, яку нібито реставрував Тарас Шевченко. За переказами, саме він і домалював коралі на шиї Богородиці.

На Волині знайшли старовинну ікону, яку нібито реставрував Тарас Шевченко

На Волині знайшли старовинну ікону, яку нібито реставрував Тарас Шевченко

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація