Шашлик по-київськи: скільки коштує винайняти альтанку та куди відпочивальники дівають сміття

Дата публікації
Перегляди
5818
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шашлик по-київськи: скільки коштує винайняти альтанку та куди відпочивальники дівають сміття

Фото: pixabay.com

Чимало людей розводять багаття у заборонених місцях у парках.

Зелені зони столиці вже третій день - у полоні шашликового диму. У дозволених і не дуже місцях кияни масово смажать м'ясо. Хтось - біля спеціальних платних альтанок - на мангалі. Хтось - поруч просто на траві.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Парк "Перемога" в спальному районі столиці. Людей - сила силенна. Так само як і барбекю просто посеред дерев. Подруги Олена та Вероніка із кам'яним мангалом - свідомі порушниці. Кажуть, що вони смажать акуратно, відпочивають з дітьми, спиртного не вживають. Запевняють, своїм дітям подаватимуть хороший приклад. Також заберуть із собою все сміття.

За п'ять метрів - інша компанія. Тут уже мангал металевий. На заборону не розводити багаття в парку не зважають, але також обіцяють прибрати за собою сміття.

Поруч - численні платні альтанки з мангалами. Винайняти альтанку на цілий день коштує 500-1500 грн. Вільних - у парку "Перемога" немає.

Так само зайняті і всі точки на Трухановому острові. І сміття тут теж майже немає.

ТСН перевірила, чи навчилися люди прибирати після пікніків у зелених зонах столиці

ТСН перевірила, чи навчилися люди прибирати після пікніків у зелених зонах столиці

На околиці Києва біля озера Верблюд, що поблизу станції метро "Героїв Дніпра", різниця – разюча, купи сміття – пляшки, пакети з-під кетчупу й майонезу, одноразовий посуд. Рибалка Сергій нарікає, що після відпочинку люди тут часто лишають торбинки зі сміттям. Комунальники тут теж не часті гості. Та не все так погано - вірить чоловік.

"Певні поштовхи до того, щоб люди прибрали сміття, вже є. Я бачу людей із пакетами для сміття", - каже Сергій Мешко.

І вже на виїзді з лісу – зрозуміло, куди йде зібране сміття. Принаймні, його частина. Там лежить кучугура непотребу. Чимало людей сміття, яке вони зібрали безпосередньо біля місць свого відпочинку, залишають на виїзді із зеленої зони. Тож є сподівання, що люди стануть культурними не на половину, а повністю.

Дмитро Фурдак

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5818
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація