Шалений попит підняв ціни на шиномонтаж у Києві до 700 гривень

Дата публікації
Перегляди
3592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шалений попит підняв ціни на шиномонтаж у Києві до 700 гривень

Фото: ТСН

Перший сніг змусив тисячі водіїв робити те, що завбачливі автовласники вже зробили швидше і дешевше.

У Києві аншлаг на шиномонтажах. Незважаючи на попередження синоптиків, більшість водіїв не встигли замінити літні шини на зимові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Віталій уже більше трьох годин стоїть у черзі. Аби хоч якось зігрітися, вирішив зекономити час автомайстрам і власноруч зняв колеса. Чоловік від самого ранку шукав, де зможе перевзути авто, але всі шиномонтажі – переповнені. Зголосилися допомогти лише в цій автомайстерні. "Тут по запису, кажуть, до вівторка наступного все забито. І так скрізь", - каже він.

Тягнуть гуму до останнього: через снігопад на столичних шиномонтажах утворилися черги

Тягнуть гуму до останнього: через снігопад на столичних шиномонтажах утворилися черги

Таких, як Віталій, у місті тисячі. Водії не квапилися перевзувати свої авто,  і лише коли машини почали ковзати по засніжених дорогах, наче по кризі, кинулися до автомайстрів. "Приїхав із відрядження, не встиг змінити, сьогодні зміню", - виправдовується один. "Не було часу", - каже інший, хоч тепер витратить на стояння в черзі часу значно більше.

На літній гумі автомобілі водіїв не слухаються. Леонід заїжджає до автомайстерні лише з п’ятої спроби, а деякі не можуть проїхати і кілометра – кількість аварій б'є рекорди. На шиномонтажі майстри працюють, не покладаючи рук, і час роботи майстерень обіцяють збільшити. Проте обслужити всіх охочих усе одно не в змозі.

Вартість зміни гуми стартує від 200 гривень, проте більшість СТО вже підняли ціни.  Хтось обмежився невеликою націнкою в 10%, а дехто бере до 700 гривень за термінову заміну комплекту шин. В автомайстернях кажуть, що така ситуація повторюється щороку, бо водії тягнуть до останнього. "У нас люди так звикли: доки з неба не впаде щось, ніхто не хоче їхати заздалегідь. Повинно, щоби 1 листопада законодавчо всі перевзулися", - вважає працівник шиномонтажу.

Тим часом досвідчені автомобілісти радять колегам поки що залишати машини вдома і користуватися громадським транспортом. І тільки коли спаде ажіотаж, перевзувати авто. Тоді й ціни стануть нижчими, і черг не буде.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація