Шахрай заволодів житлом померлої: прокуратура повернула громаді Києва квартиру вартістю понад 1 млн гривень

Шахрай заволодів житлом померлої: прокуратура повернула громаді Києва квартиру вартістю понад 1 млн гривень

Фото: Прокуратура Києва

Зловмисник, використовуючи підроблений договір купівлі-продажу, зареєстрував право власності на квартиру вартістю 1,2 млн грн.

Прокуратура повернула територіальній громаді Києва квартиру вартістю понад 1 млн гривень. 

Раніше шахрай, використовуючи підроблений договір купівлі-продажу, зареєстрував право власності на квартиру вартістю 1,2 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зусиллями Дарницької окружної прокуратури забезпечено реальне виконання рішення суду та повернуто територіальній громаді столиці квартиру вартістю понад 1 млн гривень, яку привласнено шахрайським шляхом.

Установлено, що рішенням Київської міської ради затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, серед яких була квартира на Харківському шосе в місті Києві.

Однак, зловмисник використовуючи підроблене свідоцтво про право власності на квартиру, зареєстрував її за собою.

У зв’язку із вказаним та з метою захисту інтересів територіальної громади, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення вказаної квартири, який судом задоволено.

Спільними зусиллями окружної прокуратури та уповноважених органів, рішення суду виконане та право власності на квартиру зареєстровано за територіальною громадою міста Києва.

Крім того, за фактом шахрайського заволодіння майном триває досудове розслідування з метою притягнення винної особи до відповідальності.

Нагадаємо, у Києві адвокат разом зі спільниками намагалися приховати муміфіковане тіло померлого пенсіонера для заволодіння його житлом. Тіло пролежало у квартирі понад сім місяців.

Повʼязані теми:

Наступна публікація