Секс-послуги від 1600 до 2500 гривень за годину: у Києві подружжя займалося сутенерством

Осіб для зайняття проституцією залучали шляхом розміщення рекламних оголошень у мережі Інтернет.

У Києві подружжя тривалий час займалося сутенерством. Викрито групу осіб, які налагодили нелегальний бізнес з надання послуг сексуального характеру в орендованих квартирах на території Дарницького району міста.

Про це у середу, 9 грудня, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Так, подружня пара залучила до своєї злочинної діяльності ще двох осіб на ролі адміністраторів, які відповідали на телефонні дзвінки клієнтів та займались організаційною роботою.

Осіб для зайняття проституцією залучали шляхом розміщення рекламних оголошень у мережі Інтернет.

"Вони зобов’язувалися перераховували організаторам частину отриманих коштів, а залишок розподіляли між собою. Вартість надання вказаних послуг становила від 1600 до 2500 гривень за годину", - йдеться в повідомленні.

Наразі 4 учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Також під час проведення обшуків, у одного з адміністраторів вилучено 56 згортків із речовиною схожою на амфетамін. Вказані речовини направлено для проведення експертизи, за результатами якої буде вирішено питання додаткової кваліфікації його дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

Нагадаємо, у Києві 40-річна жінка продавала дівчат у секс-рабство. Вона вербувала дівчат приємної зовнішності, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, з метою сексуальної експлуатації їх за кордоном.

На сім'ю сутенерів з Миколаєва працювали 7 повій – підприємливій родині загрожує 7 років за гратами

На сім'ю сутенерів з Миколаєва працювали 7 повій – підприємливій родині загрожує 7 років за гратами

Повʼязані теми:

Наступна публікація