Щось схоже на чайну коробку: дядько постраждалої в Києві дівчини розповів про вибух

Щось схоже на чайну коробку: дядько постраждалої в Києві дівчини розповів про вибух

Фото: ТСН

Зі слів родича, всередині була мотузка, за котру діти смикнули.

Загрози життю 9-річної Поліни, котра постраждала від вибуху в Києві, немає. Про це біля лікарні "Охматдит" розповів її дядько, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зі слів родича, у школярки опіки, але стан не загрозливий. На його думку, вибухнути могла шумова, а не осколкова граната, а осколкові травми дітей можуть бути пов’язані з тим, що вибухом могло відірвати шматки від старої "Волги". "Бо ця машина дійсно стоїть дуже довго", - пояснив він. Чоловік каже, що встиг поговорити з племінницею, і вона розповіла, що діти знайшли схожу на чайну коробку, коли гралися в машині. Знахідку вони витягли, молодший Павлик розгорнув і всередині була мотузочка, котру хлопчик і потягнув – тоді й стався вибух.

Батьки дітей, які постраждали під час вибуху в Києві, розповіли про стан малечі

Батьки дітей, які постраждали під час вибуху в Києві, розповіли про стан малечі

5-річому Павлові дісталося найбільше. Його довго обстежували і врешті відправили на операцію. "Стан важкий, але стабільний. Зараз у мікрохірургію везуть його. Йому обстежили всі повністю органи", - розповіла мама. Ще в однієї дівчинки пошкоджена шия. "Шия травмована біля артерії якраз", - каже її батько. Родичі розгублені і перелякані, вони чекають на висновки лікарів про стан і перспективи своїх дітей. Відомо, що дівчинка увечері також опинилася на операційному столі.

Як уже повідомлялося, все сталося біля старої "Волги", яка нерухомо стоїть вже більше року. Коло авто завжди гралися діти, дорослі навіть не звертали на це уваги, доки не пролунав вибух. Люди вибігли з квартир і спершу не могли навіть зрозуміти, що ж трапилося. "Коли я вискочила, побачила – метушаться люди, діти у крові, хлопчик там лежав без свідомості, найменший, 6 років. Дівчинці, якій горло пробило, 9 років. І двом дівчаткам, по-моєму, по 10-11 років", - розповіла одна з місцевих жительок.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація