Щоденно на прибирання снігу у Києві витрачають 1,7 млн грн – "Київавтодор"

Щоденно на прибирання снігу у Києві витрачають 1,7 млн грн – "Київавтодор"

Фото: Reuters

Загалом на рік для прибирання снігу закладено 252,5 млн грн.

Для того, аби прибрати зі столичних доріг весь сніг, до бюджету закладено 1,7 млн грн на день та 252,5 млн на рік, повідомив "Київавтодор" у листі "Громадському".

"Інформуємо, що відповідно до розрахунків шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації "Київавтодор", нормативна потреба в коштах на механізоване та ручне прибирання вулиць і дорог міста в зимовий період складає 343768,1 тисячу гривень, щоденно 2276,6 тисяч гривень, що на 36% більше, ніж фактично виділяється з міського бюджету", - йдеться  у повідомленні.

Також у підприємстві розповіли про нещодавній сніг, який засипав столицю. Там зазначили, що для прибирання вулиць було задіяно 230-250 одиниць техніки, 40-50 бригад, які прибирали сніг вручну, а у разі необхідності залучалася спецтехніка з інших підприємств, установ та організацій.

Нагадаємо, перед Днем Святого Миколая Україну, зокрема й столицю, почало засипати снігом. Товщина снігового покрову подекуди сягала 20 сантиметрів. Близько 30 поїздів дісталися до місць призначення із запізненням. Та найбільше силу негоди відчули на собі люди, які застрягли у заторі на трасі Київ - Одеса, де водночас зупинилося близько 800 вантажівок.

Комунальники працюють, не покладаючи рук, аби звільнити Київ від снігу

Комунальники працюють, не покладаючи рук, аби звільнити Київ від снігу

Повʼязані теми:

Наступна публікація