СБУ влаштувала обшуки в Київській облраді – ЗМІ

СБУ влаштувала обшуки в Київській облраді – ЗМІ

Ганна Старикова / Фото: УНІАН

Причин своїх дій силовики не називають. 

Служба безпеки України влаштувала обшуки в кабінеті голови Київської облради Ганни Старикової.

Силовики видворили з приймальні всіх, хто перебував у приміщені, повідомляє "Українська правда.Київ" з посиланням на неназване джерело у Київській ОДА.

"Ганна Старикова закрилася у кабінеті, усіх видворили з приймальні. Близько 15 депутатів від "Батьківщини" намагалися прорватися до Старикової в кабінет. Але їх туди не пропускає СБУ. Бо там обшуки", - сказав  неназваний співрозмовник журналістів.

Він додав, що причина обшуків невідома, але нібито пов'язана з діяльністю облради.    

Своєю чергою журналіст руху "Чесно" Ірина Федорів уточнила, що в коридорі відбувається штурханина.

"Працюють СБівці, в коридорі потасовка. Причини не знаю. Але Старикова сьогодні на засіданні мала звітувати про рік роботи ради. Цього дня журналістів – ні від Чесно", ні іншу пресу – не пустили до зали. Навіть поліцію викликали", - пояснила вона.

Очільник регламентної комісії облради Роман Титикало стверджує, що обшуки пов'язані із затриманням хабарника.  

"Обшук проходить у зв'язку з затриманням Максима Запаскіна. СБУ шукає рішення і документи, пов'язані з цими речами – з наданням дозволу на користування надрами за хабар", - пояснив він, додавши, що Стариковій стало зле і їй надають медичну допомогу лікарі швидкої.

Журналісти відзначають, що вона не відповідає на телефонні дзвінки.  

Нагадаємо, 26 квітня співробітники СБУ провели обшуки в київському офісі однієї з найбільших інвестиційних компаній в Україні Dragon Capital, яка займається інвестиціями та фінансовими послугами, надає спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. 

"Dragon Capital" і ще сім компаній викрили на використанні забороненого шпигунського програмного забезпечення виробництва РФ.  У компанії пояснили, що  програмне забезпечення було офіційно придбане в 2015 році в української компанії ТОВ "Стахановець ПРО" та планувалось до використання як система контролю робочого часу працівників фірми. Однако воно було у 2016 році визнано "спеціальним технічним засобом негласного отримання інформації" на підставі експертного висновку, зробленого в рамках кримінального провадження.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація