СБУ викрила топменеджмент "Борисполя" на махінаціях під час будівництва обʼєктів в аеропорту

Йдеться про 2017-2018 роки.

Топменеджмент міжнародного аеропорту "Бориспіль" викрили на махінаціях під час закупівлі послуг з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури летовища.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Виявилося, що у 2017-2018 роках представники генпідрядника і топменеджері спільно фальсифікували обсяги виконаних робіт та поставлених будівельних матеріалів. За інформацією СБУ, вони провели безтоварні операції через низку фіктивних комерційних структур. У такий спосіб вони перевели у готівку майже 37 мільйонів держкоштів. Крім того, ділки безпідставно сформували податковий кредит із ПДВ на понад 6 мільйонів гривень.

Слідчі СБУ розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 212 та ч. 5 ст. 191 ККУ.  Правоохоронці провели обшуки в офісних та житлових приміщеннях фігурантів справи і вилучено документацію та електронні носії, які містять інформацію про проведені незаконні операції. Також вилучено нотатки й чернетки із записами, які підтверджують незаконність здійснених операцій.

Правоохоронці також отримали тимчасовий доступ до документів, які перебувають у розпорядженні причетних до оборудки посадовців ДП "МА Бориспіль", щоб отримати матеріали із доказовим значення. Зокрема, про фінансово-господарські відносини із компанією, яке фігурує у кримінальному провадженні. Триває досудове слідство.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація