У декларації голови Деснянської РДА знайшли похибки

У декларації голови Деснянської РДА знайшли похибки

Фото: НАБУ

Посадовець порушив антикорупційне законодавство, під час подавання декларації за 2015 рік не відобразив відомостей про корпоративні права.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура запідозрила голову Деснянської райдержадміністрації Києва Геннадія Заболотного у поданні недостовірних відомостей у декларації.

Про це повідомляють на сайті НАБУ.

На думку слідчих Бюро, чиновник не вказав в декларації корпоративні права на фірми "Аптекар-Груп" і "Бон Вояж Груп" на суму 2 млн 100 грн.

Слідство вважає, що посадовець знаючи про те, що йому належить земельна ділянка загальною площею 0,0187 га в Кропивницькому, не відобразив це, задекларувавши таким чином відомості, що відрізняються від достовірних на суму у понад 93 тис. грн.

Слідство вели детективи Національного антикорупційного бюро.

20 березня 2018 року детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру голові Деснянської районної державної адміністрації у м. Києві. 17 квітня 2018 року посадовцю та його захисникам надано доступ до матеріалів кримінального провадження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація