Samsung Electronics запустила в Києві унікальну преміальну сервісну послугу для ремонту смартфонів Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
177
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Samsung Electronics запустила в Києві унікальну преміальну сервісну послугу для ремонту смартфонів

Galaxy Premier Service – це новий унікальний сервіс, який стане в пригоді людям, що цінують свій час і комфорт!

Компанія Samsung Electronics, яка відома в усьому світі своїми інноваціями, зокрема у сфері сервісного обслуговування клієнтів, запустила в Києві унікальну преміальну сервісну послугу для ремонту смартфонів. Нова ексклюзивна послуга Samsung1 – Galaxy Premier Service – розпочала свою роботу 10 грудня 2020 року.

Унікальність мобільного сервісного центру в тому, що він прибуде до вас додому, в офіс чи навіть до кав’ярні, а висококваліфіковані спеціалісти виконають експресремонт смартфона просто в сервісному автомобілі. Ремонт здійснюється відразу2, а тому власник уже за декілька годин отримає свій полагоджений девайс.

Більше не потрібно витрачати зусилля та час на дорогу: усе можна зробити просто, легко й там, де зручно клієнтові. Galaxy Premier Service стане в пригоді тим, хто не може дозволити собі віддати смартфон на кілька днів у сервісний центр.

Послуга доступна в Києві та передмісті (у радіусі 30 км). Щоб скористатися Galaxy Premier Service, потрібно залишити заявку. Для цього є три способи:

  • заповнити форму на сайті;
  • звернутися в онлайн-чат;
  • зателефонувати за номером 0-800-502022.

Компанія Samsung Electronics підготувала ще одну приємну новину для власників смартфонів: від 10 грудня 2020 року до 31 березня 2021 року виклик мобільного сервісу буде безкоштовним для гарантійних випадків і для випадків, що не покриваються гарантією3.

  1. Послуга поширюється на моделі Galaxy Fold, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Note20 Ultra 5G, Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE.
  2.  Залежить від складності ремонту. Час виконання робіт остаточно узгоджується після огляду пристрою спеціалістом.
  3. Оплата негарантійного ремонту відбувається коштом клієнта.
Дата публікації
Перегляди
177
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація