Самогубство іноземної студентки у Києві: керівництво медуніверситету відсторонило заступника декана

Самогубство іноземної студентки у Києві: керівництво медуніверситету відсторонило заступника декана

Фото: УНІАН

В університеті Богомольця проводять внутрішню службову перевірку.

Керівництво Національного медичного університету імені Богомольця відсторонило від виконання обов'язків заступника декана з роботи з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування справи про зникнення і ймовірне самогубство студентки.

Про це повідомили в адміністрації вишу.

"Керівництво НМУ імені О.О. Богомольця відсторонило від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування ситуації із зниклою студенткою НМУ. Заяву заступника декана Тімохіної Т.О. щодо відсторонення задоволено", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідний наказ було підписано 19 лютого у зв’язку із проведенням розслідування щодо обставин зникнення студентки Мукаддас Насирлаєвої.

Фото: Національний медичний університет імені Богомольця

Також в університеті розповіли, що наразі триває внутрішня службова перевірка.

Нагадаємо, студентка стрибнула з мосту Патона в Києві. Наразі її тіло шукають рятувальники. Глава туркменської діаспори Ровшанбек Розметов уточнив, що з мосту Патона стрибнула студентка Національного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєва. За його словами, студентка була відмінницею, проте через те, що деканат не подав вчасно документи в Міграційну службу, в дівчини були проблеми з оформленням дозволу на проживання в Україні.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменистану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація