Самі підпалили - самі загасили: у Києві рятувальники показали, наскільки готові гасити лісові пожежі

Дата публікації
Перегляди
741
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Сценарій лісової пожежі реалізували у лісгоспі на околиці столиці.

Столичні вогнеборці спостерігають активізацію лісових пожеж у Києві, які виникають через походи на шашлик. З огляду на це вирішили показати, наскільки вони готові гасити такі пожежі. Навчання провели в Святошинському лісопарковому господарстві, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Сценарій лісової пожежі рятувальники реалізовують у лісопарковому господарстві на околиці Києва. На сорока сотках підпалюють кілька кущів і показують, як локалізувати проблему. Трактор вириває траншею, щоби вогонь не ширився. Працівники лісгоспу починають кидати землю на вогонь, потім у хід ідуть пожежні машини.

До місця пожежі підвозять воду. Якщо вогонь шириться і лісгосп не справляється, на допомогу викликають пожежників із частини.

Щоб встигнути показати всі свої технічні можливості, три кущі навмисне гасять упродовж п'ятнадцяти хвилин. Хоча і зізнаються, що із ними могли б упоратися за дві. Зі справжньою такою пожежею масштабом у двісті соток теж, кажуть, довго б не гралися.

Пожежники не знали, що їдуть на псевдо виклик. Одягнені в справжню десяти-кілограмову форму і приїхали з повною машиною води.

Рятувальники запевняють, що останні два роки технікою забезпечені. Хизуються трирічними пожежними машинами, з яких, як в американських фільмах, можна гасити полум'я в русі. Щоправда, цими можливостями ще не користувалися

Наостанок нагадують, що розпалювати багаття в лісопаркових зонах заборонено, окрім спеціально обладнаних ділянок. Якщо ви смажите шашлик у лісі без мангала і до вас підійде поліцейський, доведеться сплатити 1700 гривень.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Столичні рятувальники тренувалися гасити лісові пожежі

Столичні рятувальники тренувалися гасити лісові пожежі

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
741
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація