"Сам блукав підземним переходом": у київському метро знайшли трирічного малюка

"Сам блукав підземним переходом": у київському метро знайшли трирічного малюка

Фото: Поліція Києва / Facebook

На прогулянці дідусь на мить втратив пильність і маленький Матвій забіг до підземного переходу на "Нивках".

У київському метро знайшли трирічного малюка.

Поліцейські столичної підземки допомогли розшукати родичів хлопчика, який загубився.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Співробітники поліції, які несуть службу з охорони публічного порядку та безпеки у підземному переході станції метрополітену "Нивки", побачили маленького хлопчика, який блукав один. На місце прибули ювенальні поліцейські, які поспілкувались із малюком та з’ясували, що йому три роки та звати його Матвій.

Як розповів начальник управління поліції в метрополітені Михайло Ніконов, правоохоронці почали відпрацьовувати територію та шукати дорослих, які можливо загубили дитину.

"Ми з’ясували, що саме в цей час на спецлінію 102 звернувся дідусь, який повідомив, що під час прогулянки зник його онук. Під час спілкування з заявником він розповів нам, що на мить втратив пильність та побачив, що хлопчика поряд нема. Дитина забігла до підземного переходу, де його побачили поліцейські. Правоохоронці повернули хлопчика бабусі та дідусю, наразі з ним все добре", - зазначив Ніконов.

Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з родичами та попередили про те, що потрібно бути уважними та стежити за дітьми.

Нагадаємо, у Волинській області 7-річного хлопчика, якого знайшли на болоті, та його брата забрали від матері. Родина хлопчиків зловживає алкоголем, але мати обіцяє виправитись.

Повʼязані теми:

Наступна публікація