Рятувальники загасили масштабну пожежу на Хрещатику

Рятувальники загасили масштабну пожежу на Хрещатику

Фото: Управління ДСНС Києва

Постраждала від вогню будівля може частково зруйнуватися.

Рятувальники загасили масштабну пожежу у Києві, у будівлі між Центральним універмагом і Печерським районним судом. Вогонь повністю загасили о 21.04 у вівторок, 20 червня.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби із надзвичайних ситуацій у Києві.

Вогонь у триповерховій будівлі охопив другий поверх, по дерев'яних перегородках та перекриттях поширився на 3 поверх та на горище. Загальна площа пожежі становила 1000 кв. м.

Київ зупинився в заторах через пожежу будівлі на Хрещатику

Київ зупинився в заторах через пожежу будівлі на Хрещатику

Рятувальники запобігли поширенню вогню на адміністративні будинки, які розташовані поруч, зокрема, на будівлю Печерського райсуду. Крім того, пожежники винесли з будівлі два кисневих балони, попередивши можливий вибух.

Внаслідок пожежі згоріли будівельні матеріали, перегородки та перекриття між другим та третім поверхами та дах будівлі. Крім того, є загроза часткового руйнування будівлі.

Під час гасіння пожежі загиблих та травмованих не було. Причина виникнення пожежі та збиток встановлюється.

Нагадаємо, 20 червня у самому центрі Києва у будинку за адресою Хрещатик, 40 почалося масштабне займання. Будівля, у якій почалось займання, розташована на розі Хрещатика та Богдана Хмельницького навпроти ЦУМу. У цій будівлі розташовані точки громадського харчування та магазини, а поруч стоїть Печерський суд. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація