Руйнівна вечірка в під'їзді: киянин влаштував благодійну паті, щоб зібрати гроші на ремонт

Руйнівна вечірка в під'їзді: киянин влаштував благодійну паті, щоб зібрати гроші на ремонт

Нині під’їзд виглядає, як після візиту вандалів. Але вже завтра туди прийдуть ремонтники.

Дерев’яні вікна, обдерті стіна і поручні, до яких страшно доторкнутись. На жахливий стан у під’їздах скаржаться у різних містах України. Киянин Віталій Савчук чекати комунальників не став. У під’їзді він влаштував руйнівну вечірку і так зібрав частину коштів на ремонт. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Семирічний Назар не може впізнати свій під’їзд. 

"Бандити. Це бандити", – так жартома хлопець називає учасників вечірки, які навмисно розбомбили фарбами сходові майданчики. 

Організатор руйнівної паті – Віталій. Він адвокат, мешкає  на Подолі, має квартиру в будинку, якому 120 років. 

"Я дуже хотів відремонтувати місце, в якому я живу", – зізнається він.

Руйнівна вечірка: киянин самотужки зібрав частину коштів на ремонт під'їзду

Руйнівна вечірка: киянин самотужки зібрав частину коштів на ремонт під'їзду

Віталій розпочав зі сходового майданчика на четвертому поверсі. Дерев’яне вікно, втомлені життям стіни і рештки поруччя – таким під'їзд був торік. Тоді чоловік також організував гучну вечірку, де зібрав гроші і відремонтував поверх до непізнаваності. Тепер планує зробити таке на всіх поверхах.

Для цього чоловік влаштував руйнівну паті, запросив друзів і просто всіх охочих. Головні умови – мати гарний настрій і скинутись грошима на ремонт. 

"Наскільки б це не була банальна фраза – все починається з тебе. В цьому випадку це конкретний приклад: так, ти можеш зробити сам", – вважає учасниця вечірки Анастасія Верещинська.

Нині під’їзд виглядає, як після візиту вандалів. Але вже завтра туди прийдуть ремонтники. Сусіди підтримують ідею. Кажуть, неодноразово звертались до столичних комунальників, просили осучаснити під'їзд, але марно. 

На паті вдалось зібрати 45 тисяч гривень, ще двадцять тисяч дав нотаріус, який мешкає у будинку. До трьохсот тисяч гривень планує витратити на ремонт Віталій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація