"Розвага для збоченців": у центрі Києва пропонують атракціон з розфарбованими голубами

"Розвага для збоченців": у центрі Києва пропонують атракціон з розфарбованими голубами

Пофарбовані голуби у Києві / Фото: Апостроф

Зоозахисники закликають викликати поліцію при фіксації цього атракціону.

У центрі Києва на Софійській площі з'явилася нова забавка: пропонують сфотографуватися із розфарбованими у різні кольори голубами.

Про це повідомили на сторінці у Facebook зоозахисники UAnimals.

"На Софійській площі Києва з`явилась чергова розвага для збоченців. Усім бажаючим пропонують сфотографуватися з пофарбованими голубами", - йдеться у повідомленні.

В організації заявляють, що під час візиту на Софійську площу зоозахисники не знайшли атракціону, однак закликають усіх, хто його побачить, одразу дзвонити до правоохоронних органів.

Пофарбовані голуби у Києві

Пофарбовані голуби у Києві

У коментарях дехто з користувачів соцмережі питав, на якій підставі поліція має приїжджати на подібні виклики. В зоозахисній організації стверджують, що посилатися варто на законодавчу базу, а саме на Закон "Про захист тварин від жорстокого поводження", який передбачає штраф або позбавлення волі до 8 років за неналежне поводження із твариною.

Нагадаємо, у жовтні у Верховній Раді зареєстрували законопроект 7220, за яким і свійські, і безпритульні тварини мають бути зареєстровані. Тваринам з паспортами реєстрація не потрібна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація