Розтрата пів мільйона гривень: підряднику, який нагрів руки на закупівлі шкільних меблів, оголосили підозру

Сума збитків, завданих місцевому бюджету, становить понад 450 тис. грн.

Прокуратура Києва проводить обшуки в Управлінні освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА. Причина обшуків – розтрата пів мільйона гривень на закупівлі шкільних меблів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Обшуки проводяться у приміщеннях Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві Державної адміністрації, а також за місцем проживання осіб, причетних до розтрати коштів місцевого бюджету.

Згідно з матеріалами слідства, службові особи Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА уклали договір з підприємством щодо постачання шкільних меблів в кількості 1470 шт. на загальну суму 940 800 грн.

Водночас встановлено, що поставлені меблі не відповідають технічним вимогам проведених публічних закупівель, а їх вартість завищена більше ніж у двічі.

Згідно з висновком експертизи, сума збитків, завданих місцевому бюджету становить понад 450 тис. грн.

Наразі на підставі ухвал суду у службових приміщеннях Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві Державної адміністрації та за місцем проживання осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії.

Нагадаємо, на Київщині директор дитячого санаторію три роки розкрадав меблі та обладнання: збитки склали 20 млн грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація