"Розстрілюють цивільних, які піднімають руки вгору": Нєбитов розповів про звірства ворога в Ірпені

Дата публікації
Перегляди
4795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Розстрілюють цивільних, які піднімають руки вгору": Нєбитов розповів про звірства ворога в Ірпені

У місті окупанти вбивають журналістів.

В Ірпені Київської області окупанти розстрілюють цивільних, навіть тих, які піднімають руки вгору, щоб показати, що не мають зброї. 

Про це під час брифінгу розповів начальник  поліції Київської області Андрій Нєбитов. 

"В Ірпені під час намагання зафільмувати знущання над людьми був убитий громадянин Америки і журналіст видання Time, а його колегу було поранено. Водія, який їх возив Ірпенем, ми до цього часу знайти не можемо. Автівку ми знайшли, оглянули, ніяких речей там вже не залишилося. А 14 березня було вбито молоду нашу українську журналістку та її колегу Fox News, громадянина Ірландії, а його колегу, також громадянина Ірландії, було поранено", - розповів Нєбитов. 

За його словами, люди, які виходять з цієї території, розповідають просто жахливі історії.

"Що трупи тривалий час продовжують лежать на узбіччях вулиць, в під’їздах, як людей розстрілюють, які піднімають руки вгору і показують, що вони не озброєні, що вони цивільні. Така поведінка ворога каже про те, що він повністю нехтує будь-якими правилами, або звичаями ведення війни, відповідна реакція правоохоронних органів звичайно буде. Сподіваюся, що і міжнародних теж", - сказав начальник поліції Київської області.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
4795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація