Розпал підготовки до "Євробачення": кияни іронізують про лавки на Хрещатику та радіють з Арки Дружби Народів

Розпал підготовки до "Євробачення": кияни іронізують про лавки на Хрещатику та радіють з Арки Дружби Народів

Фото: Хмарочос

Зміни у вигляді центру столиці жителі міста сприймають з ентузіазмом.

Рух центром Києва перекрили на три тижні, а на Хрещатику розпочали монтаж "євромістечка" під проведення фіналу пісенного конкурсу "Євробачення". Фан-зона з місцями для відпочинку та розваг займе 13 тис. кв. метрів, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

З її сцени гостей шоу розважатимуть співаки, а за конкурсом можна буде слідкувати на чотирьох великих телевізійних екранах. Вхід у "євромістечко" буде безкоштовним, а монтаж завершиться до відкриття фан-зони 4 травня. Наразі ж територію перекрили парканом і взяли під охорону поліцейські. Не минулося без курйозів: відрізаними від киян опинилися й лавочки на Хрещатику. Перехожі до цього поставилися з гумором, а організатори пісенного свята вибачилися за помилку та пообіцяли її виправлення ближчим часом.

Також мешканці столиці активно коментують перевтілення Арки Дружби Народів, яку комунальники доклеюють спеціальним папером у кольори веселки. Більшості з опитаних ТСН перехожих перевтілення до вподоби – люди вважають за доцільне перетворити конструкцію на арт-об'єкт і час від часу змінювати її вигляд. Однак є й ті, хто вгледів у символі радості та весни – розпусту. Мовляв, арка стане кінцевою точкою проведення гей-парадів і символом сексуальних збочень. Через це активісти навіть заблокували роботи вечором у четвер.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Столиця активно готується до "Євробачення-2017"

Столиця активно готується до "Євробачення-2017"

Повʼязані теми:

Наступна публікація