Розкрадання бюджету Києва: 23 посадовцям повідомлено про підозру (фото)

Загальна сума збитків, завдана діями вказаних посадовців, становить близько 70 млн гривень.

У Києві 23 посадовцям повідомлено про підозру у розкраданні столичного бюджету.

Проведено низку слідчих дій у Департаментах КМДА, райдержадміністраціях, на комунальних підприємствах столиці, а також підрядних організаціях, в межах розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних із заволодінням та розтратою бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Проведенню цих процесуальних дій передувала кількамісячна кропітка слідча та аналітична робота.

Загалом проведено близько 100 обшуків, за результатами яких вручено повідомлення про підозру 23 службовим особам, у тому числі 11 – посадовцям комунальних підприємств, 2 – керівникам управлінь райдержадміністрацій та 10 – керівникам підрядних організацій.

За даними Київської міської прокуратури, загальна сума збитків, завдана діями вказаних посадовців, що підтверджена експертними дослідженнями, становить близько 70 млн гривень.

"Багатомільйонні розкрадання та зловживання мають місце майже у всіх сферах комунального господарства: капітального будівництва, організації дорожнього руху, освіти та спорту, ЖКГ, земельних ресурсів тощо", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Зазначимо, що хвилю обшуків які прокотилися Києвом, столичний голова Віталій Кличко назвав "спецоперацією проти нього особисто".

Нагадаємо, мера Києва Віталія Кличка запросили на сьогоднішнє засідання РНБО. Однак відвідати міський голова його не зможе. За словами мера столиці, зараз він перебуває на Чернігівщині.

Повʼязані теми:

Наступна публікація