"Розбираємося". Гончарук прокоментував повідомлення про аномальне забруднення повітря у Києві

"Розбираємося". Гончарук прокоментував повідомлення про аномальне забруднення повітря у Києві

Фото: фото: Юлія Яценко

Офіційні дані не вказують на перевищення небезпечних речовин.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу 21 жовтня заявив про те, що наразі уряд займається вивченням ситуації із якістю повітря у Києві та Україні загалом.

Очільник Кабміну відзначив, що бачив повідомлення про забруднення повітря у соціальних мережах, однак за офіційними даними нічого "аномального" не відбувається.

"Ми зараз розбираємося з цим. Попередньо мені доповіли, що, за офіційними нашими даними, у нас в повітрі нічого аномального не спостерігається, і якість повітря в межах, воно називається ГДК – гранично допустима концентрація. Ніяких аномальних перевищень чогось небезпечного в повітрі ми за офіційними даними жодних не бачимо", - наголосив Гончарук.

За його словами, наразі в уряді намаються розібратися у ситуації, методології проведення замірів якості повітря і найближчим часом Кабмін виступить з офіційною інформацією щодо цього.

Нагадаємо, протягом останніх днів у соціальних мережах користувачі скаржаться на якість повітря у Києві. За додатком SaveEcoBot індекс якості повітря в Києві наближався до негативних позначок. Інший ресурс AirVisual показав загальний індекс забруднення в столиці понад 160 одиниць за норми від 0 до 50. За таких показників радять зачиняти вікна, а на вулицю виходити у захисних масках.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Наступна публікація