"Рот закрив! Я тобі слово давала?": у Києві викладачка принижувала 16-річного студента (відео)

"Рот закрив! Я тобі слово давала?": у Києві викладачка принижувала 16-річного студента (відео)

"Рот закрив! Я тобі слово давала?": у Києві викладачка принижувала 16-річного студента (відео)

Фото: скриншот з відео

Хлопець спокійно стояв та чемно намагався щось відповісти викладачці.

У Києві вчителька фізкультури Коледжу інформаційних систем і технологий принижувала та кричала на 16-річного студента. Жінка не добирала висловів та погрожувала хлопцю, який спокійно стояв та чемно намагався щось відповісти викладачці.

Про це повідомила журналістка Наталка Прудка та виклала відповідне відео.

"Рот закрий! Я тобі слова не давала!!!" - визжить вчителька фізкультури на 16-літнього студента київського Коледжу інформаційних систем і технологий на Львівській площі. Там вона називає й своє ім'я. Після такого уроку психологічна травма дітям забезпечена", - пише журналістка.

 

"Рот закрой! Я тебе слово давала!!!" - визжить благим матом вчителька фізкультури на 16 літнього студента київського Колледжу інформаційних систем і технологий на Львівській площі. Там вона називає й своє ім"я. Після такого уроку психологічна травма дітям забезпечена.

Опубліковано Наталкою Прудкою Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Прудка також додає, що діти свідчать ще й про інші жахливі вчинки з боку цієї викладачки, але всі бояться, тому розголошують лише в обмеженому колі.

"Студенти кажуть, що вона ще й гроші вимагає", - зазначає журналістка.

Прудка наголошує, що директор коледжу вже пообіцяв батькам звільнити скандальну викладачку.

Відеоролик про несамовиту вчительку вже долетів до батьків студентів коледжу - всі в шоці. про це вже дізнався й перший керівник коледжу. Каже, її звільнять.

Опубліковано Наталкою Прудкою Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Нагадаємо, у Черкасах розгорівся скандал через те, що у дівочій роздягальні школи №5 встановили камеру відеоспостереження. Директорка закладу у цьому звинувачує працівників організації, які встановлювали відстежувальні пристрої. Тим часом місцеві жителі обурюються позицією освітянки і кажуть, що вона таким чином намагається уникнути відповідальності.

Повʼязані теми:

Наступна публікація