Російський пропагандист Корчевніков вільно гуляє Києвом і збирає гроші на лікарню при Лаврі

У СБУ вже прокоментували візит росіянина до України.

Російський пропагандист, ведучий телеканалу "Росія-1" та гендиректор російського телеканалу "Спас" Борис Корчевніков, який незаконно відвідував анексований Крим, приїхав до Києва.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Інстаграмі.

Також Корчевніков опублікував відеозвернення із закликом допомогти відновити лікарню з храмом святого Агапіта, що розташована на території Києво-Печерської лаври.

Окрім цього пропагандист викладає фото, як гуляє Києвом та зустрічається зі скандальним отцем Олександром Клименком - переможцем українського "Голосу" і його матушкою Світланою.

Своєю чергою речниця СБУ Олена Гітлянська зазначила, що в Корчевнікова ймовірно не було заборони на в’їзд до України.

"Якщо ви говорите, що він вже заїхав, то, мабуть, в нього не було заборони. Їх тисячі, їх сотні, я думаю, що їх більше тисячі, там десятки тисяч. Всіх не відслідкуєш. Тому ми завжди просимо якраз журналістів нам допомагати, звертати увагу. Якби ви нам подзвонили до того, як переїхав, то, можливо, ми би розглянули його справу і заборонили йому заздалегідь в`їзд", - сказала вона в коментарі "UA:Крим".

Нагадаємо, 16 вересня у Варшаві стартувала нарада ОБСЄ з імплементації зобов'язань держав-учасників  у сфері дотримання прав і свобод людини. У ній взяли участь і так звані "кримські громадські активісти" та представники "кримських ЗМІ", підконтрольних РФ.

Зокрема, під час засідання головна редакторка пропагандистських видань "Кримська газета" і "Кримський журнал" Марія Волконська, назвала анексований Крим російським. Утім, договорити кримській пропагандистці так і не дали: її перервали пославшись на міжнародні документи. Своєю чергою, делегація України на знак протесту покинула залу засідань ОБСЄ. 

Поїздку представників окупаційних ЗМІ на нараду ОБСЄ до Варшави буде розслідувати Служба безпеки України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація