Родина Порошенка виділила 3 мільйони гривень на Музей Революції Гідності

Родина Порошенка виділила 3 мільйони гривень на Музей Революції Гідності

Фото: УНІАН

На конкурс проектів майбутнього музею подали 65 робіт.

Родина президента України Петра Порошенка виділила 3 млн грн власних коштів на організацію архітектурного конкурсу для створення музею Революції Гідності.

У журі цього конкурсу вже найкращі світові та вітчизняні архітектори, також враховують думку родичів загиблих героїв "Небесної сотні". Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

В Адміністрації президента повідомили, що вже виділили першу ділянку для музею неподалік Майдану Незалежності. Президент сподівається, що за його прикладом підуть й інші благодійники.

"Мільйони українців вийшли на Майдан дуже організовано, без будь-якого насилля, вимагаючи від влади дуже простої речі - повернення нашої країни та нашого народу до європейської родини. Після цього була виснажлива боротьба. Надзвичайно важливо, щоб пам'ять про Революцію Гідності і "Небесну сотню" назавжди була збережена", - сказав Петро Порошенко.

"Вірю, що музей Революції Гідності буде виконувати місію єднання поколінь і народів, як це було під час Євромайдану", - зазначила дружина президента Марина Порошенко.

Тим часом речник глави держави Святослав Цеголко повідомив, що на конкурс зі створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності надійшло 65 заявок із 12 країн світу.

Родина президента України виділила солідну суму на організацію архітектурного конкурсу

Родина президента України виділила солідну суму на організацію архітектурного конкурсу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація