Роботи не виконувались: у підрядника, який займається будівництвом Подільського моста, проводять обшуки

Роботи не виконувались: у підрядника, який займається будівництвом Подільського моста, проводять обшуки

Фото: Google

За даними прокуратури, київській територіальній громаді завдали збитки в розмірі 4,5 млн гривень.

У Києві правоохоронці проводять обшуки в приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури КМДА і генерального підрядника, який займається будівництвом Подільського моста.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Як стало відомо, в квітні 2017 року комунальне підприємство "Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" і "Еко-Буд-Трейд" уклали договір про виконання робіт з будівництва Подільського моста.

У липні 2020 комунальники і генпідрядник підписали акт про виконання робіт. Згідно з документом, протягом квітня і травня будівельники повинні були фарбувати частину залізобетонних прогонових плит автопроїзда від опори до опори довжиною 33 метри.

“Відповідно до висновку експерта за результатами проведення судової будівельно-технічної експертизи, роботи, які передбачені технологічними картами виробника використаних на об’єкті: "Будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро у Києві", не виконувались. Внаслідок зазначених дій місцевому бюджету територіальної громади міста Києва спричинено збитки на загальну суму понад 4,5 млн гривень”, — розповіли в пресслужбі Київської міської прокуратури.

З обшуками правоохоронці навідались не тільки в департамент транспортної інфраструктури і до генпідрядника, але також в комунальне підприємство "Дирекція з будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" та в "Укрдержбудекспертизу".

“На цей час на підставі ухвал суду у службових приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів провадження тривають обшуки”, — додали в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Зі свого боку в Департаменті транспортної інфраструктури назвали обшуки "політичною акцією і системним тиском".

“Усе це спрямоване на створення негативного іміджу столичної влади та на створення перешкод для втілення важливих для міста та киян проєктів”, — заявили в КМДА.

Нагадаємо, що у Київській області тракторист розорав поле з курганом: селянин знищив історичну пам’ятку.

Новини України: прокуратура вимагатиме арешту без права на заставу для дніпровського вітчима-різника

Новини України: прокуратура вимагатиме арешту без права на заставу для дніпровського вітчима-різника

Повʼязані теми:

Наступна публікація