Робота мрії: у столичному зоопарку запрошують обійняти незвичну вакансію пестувальника котів

Робота мрії: у столичному зоопарку запрошують обійняти незвичну вакансію пестувальника котів

Фото: plus.lviv.ua

Грошей за роботу не обіцяють, зате море позитива гарантоване.

Працівники зоопарку в Києві шукають волонтерів, які б взяли на себе турботу про котячі пестощі. Посадові обов’язки складаються з того, щоби гладити і чухати чотирилапих, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Котомістечко примітне здалека, тварини в ньому живуть в умовах, максимально наближених до природних. Усього там нині близько 40 чотирилапих мешканців, для котрих зоологи будують приміщення на зиму. З огляду на зайнятість на любов і час із самими пухнастиками часу не лишилося, тому для задоволення котячих потреб у зоопарку й вигадали нову професію.

Столичний зоопарк шукає людей, які будуть гладити котів

Столичний зоопарк шукає людей, які будуть гладити котів

До кожного кота слід знайти особливий підхід. Що до кар’єрних перспектив, то тут жартують, що можуть у якості стимулу для зростання в любові віддати в добрі руки кошеня. Та й загалом, усіх котів раді були б пристроїти до постійних господарів – малечу просто в першу чергу.

Тим, хто забрати пухнастих додому не може, пропонує приходити в гості, бо вакансія котячого пестувальника відкрита, а кількість місць для неї необмежена. З таким щастям на руках головне – це не забути про все інше навколо.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація